Match Selector
Select the Match criteria you wish to seach by

  Dates: 
  Division: 
Location: 
Season: 
     Available Records:  377 
   Date Time Division Location Home Team / Away Team  Score
  09/16/2023 9:00 AM 10U Boys U10-1 H   10U-B-01 Szatkowski   
A   10U-B-02 Austen/Triemstra   
  09/16/2023 9:00 AM 6U Boys U6-4 H   6U-B-01 Carpenter, B   
A   6U-B-02 Faussett/Shah   
  09/16/2023 9:00 AM 6U Boys U6-5 H   6U-B-03 Haase   
A   6U-B-04 Hooper   
  09/16/2023 9:00 AM 6U Boys U6-6 H   6U-B-08 Newson   
A   6U-B-07 Tiefenbach   
  09/16/2023 9:00 AM 6U Boys U6-7 H   6U-B-05 Mancik   
A   6U-B-06 Sheskey   
  09/16/2023 9:00 AM 6U Girls U6-1 H   6U-G-01 Assell   
A   6U-G-02 Bishop/Rogers   
  09/16/2023 9:00 AM 6U Girls U6-2 H   6U-G-03 Miller   
A   6U-G-04 McQuilliam   
  09/16/2023 9:00 AM 6U Girls U6-3 H   6U-G-05 Gil   
A   6U-G-06 Walter   
  09/16/2023 9:00 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-04 Smothers   
A   8U-B-01 Brown   
  09/16/2023 9:15 AM 10U Girls U10-2 H   10U-G-01 Jasheway   
A   10U-G-02 Kietzerow   
  09/16/2023 9:15 AM 8U Girls U8-3 H   8U-G-01 Snyder   
A   8U-G-02 Pallas   
  09/16/2023 9:30 AM 8U Boys U8-2 H   8U-B-07 Storm   
A   8U-B-02 Garces   
  09/16/2023 10:00 AM 8U Boys U8-4 H   8U-B-06 Haase   
A   8U-B-03 Williamson   
  09/16/2023 10:15 AM 10U Boys U10-1 H   10U-B-05 Wojtowicz   
A   10U-B-06 Tuwaiq   
  09/16/2023 10:15 AM 14U Coed U14-1 H   14U-C-01 Dawalt   
A   Dowagiac   
  09/16/2023 10:15 AM 5U Girls U6-1 H   5U-G-01 Mais   
A   5U-G-02 Kitron/Owens   
  09/16/2023 10:15 AM 5U Girls U6-2 H   5U-G-03 Meyers/Strzyzykowski   
A   5U-G-04 Brown   
  09/16/2023 10:15 AM 5U Girls U6-3 H   5U-G-05 Bernick/Frosolone   
A   5U-G-06 Siemens   
  09/16/2023 10:30 AM 12U Coed Three Rivers H   Three Rivers   
A   12U-C-02 Hess   
  09/16/2023 10:30 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-08 Wyant/Eckert   
A   8U-B-10 Carpenter   
  09/16/2023 10:45 AM 10U Girls U10-2 H   10U-G-03 Pallas/Tibone   
A   10U-G-04 Smothers/Karnes   
  09/16/2023 10:45 AM 8U Boys U8-3 H   8U-B-09 Miller   
A   8U-B-05 Newson   
  09/16/2023 11:00 AM 8U Girls U8-2 H   8U-G-05 Rana   
A   8U-G-06 Vargas   
  09/16/2023 11:30 AM 5U Boys U6-8 H   5U-B-09 Hooper   
A   5U-B-05 Knuth   
  09/16/2023 11:30 AM 5U Boys U6-7 H   5U-B-08 Johns   
A   5U-B-10 Sheskey   
  09/16/2023 11:30 AM 5U Boys U6-6 H   5U-B-07 Reynolds/Fox   
A   5U-B-02 Strzyzykowski   
  09/16/2023 11:30 AM 5U Boys U6-5 H   5U-B-06 Semerciyan   
A   5U-B-03 Sager   
  09/16/2023 11:30 AM 5U Boys U6-4 H   5U-B-04 Proshwitz   
A   5U-B-01 Drury   
  09/16/2023 12:00 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-03 Deitrich   
A   Mattawan   
  09/16/2023 12:00 PM 8U Girls U8-4 H   8U-G-03 Bernick   
A   8U-G-04 Froelich   
  09/16/2023 12:45 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-05 Storm   
A   10U-G-06 Strzyzykowski   
  09/16/2023 1:15 PM 10U Boys U10-2 H   10U-B-03 Carpenter, S   
A   10U-B-04 Bernick   
  09/16/2023 2:00 PM 12U Coed U12-2 H   12U-C-04 Hutchens   
A   12U-C-05 Snider   
  09/16/2023 2:00 PM 12U Coed SWM H   SWM Team 1   
A   12U-C-01 Lattak   
  09/16/2023 2:30 PM 16_19U Coed Dowagiac H   Dowagiac   
A   16/19U-C-01 Walker    
  09/18/2023 5:45 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-04 Smothers/Karnes   
A   10U-G-06 Strzyzykowski   
  09/18/2023 5:45 PM 6U Boys U6-4 H   6U-B-03 Haase   
A   6U-B-05 Mancik   
  09/18/2023 5:45 PM 6U Boys U6-5 H   6U-B-06 Sheskey   
A   6U-B-08 Newson   
  09/18/2023 6:00 PM 10U Girls U10-2 H   10U-G-01 Jasheway   
A   10U-G-03 Pallas/Tibone   
  09/18/2023 6:00 PM 10U Girls U10-3 H   10U-G-05 Storm   
A   10U-G-02 Kietzerow   
  09/18/2023 6:00 PM 6U Boys U6-6 H   6U-B-07 Tiefenbach   
A   6U-B-01 Carpenter, B   
  09/18/2023 6:00 PM 6U Boys U6-7 H   6U-B-04 Hooper   
A   6U-B-02 Faussett/Shah   
  09/19/2023 5:45 PM 8U Boys U8-1 H   8U-B-10 Carpenter   
A   8U-B-06 Haase   
  09/19/2023 5:45 PM 8U Boys U8-2 H   8U-B-07 Storm   
A   8U-B-09 Miller   
  09/19/2023 5:45 PM 8U Boys U8-3 H   8U-B-08 Wyant/Eckert   
A   8U-B-01 Brown   
  09/19/2023 6:00 PM 8U Boys U8-4 H   8U-B-05 Newson   
A   8U-B-04 Smothers   
  09/19/2023 6:00 PM 8U Boys U8-5 H   8U-B-02 Garces   
A   8U-B-03 Williamson   
  09/20/2023 5:45 PM 10U Boys U10-1 H   10U-B-04 Bernick   
A   10U-B-06 Tuwaiq   
  09/20/2023 5:45 PM 6U Girls U6-1 H   6U-G-04 McQuilliam   
A   6U-G-06 Walter   
  09/20/2023 5:45 PM 6U Girls U6-2 H   6U-G-05 Gil   
A   6U-G-02 Bishop/Rogers   
  09/20/2023 6:00 PM 10U Boys U10-2 H   10U-B-05 Wojtowicz   
A   10U-B-02 Austen/Triemstra   
  09/20/2023 6:00 PM 10U Boys U10-3 H   10U-B-01 Szatkowski   
A   10U-B-03 Carpenter, S   
  09/20/2023 6:00 PM 6U Girls U6-3 H   6U-G-01 Assell   
A   6U-G-03 Miller   
  09/21/2023 5:30 PM 5U Girls U6-2 H   5U-G-05 Bernick/Frosolone   
A   5U-G-02 Kitron/Owens   
  09/21/2023 5:45 PM 12U Coed U12-2 H   12U-C-04 Hutchens   
A   12U-C-03 Deitrich   
  09/21/2023 5:45 PM 5U Boys U6-8 H   5U-B-10 Sheskey   
A   5U-B-06 Semerciyan   
  09/21/2023 5:45 PM 5U Boys U6-7 H   5U-B-07 Reynolds/Fox   
A   5U-B-09 Hooper   
  09/21/2023 5:45 PM 5U Boys U6-6 H   5U-B-08 Johns   
A   5U-B-01 Drury   
  09/21/2023 5:45 PM 5U Girls U6-1 H   5U-G-04 Brown   
A   5U-G-06 Siemens   
  09/21/2023 5:45 PM 8U Girls U8-1 H   8U-G-04 Froelich   
A   8U-G-06 Vargas   
  09/21/2023 6:00 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-02 Hess   
A   12U-C-01 Lattak   
  09/21/2023 6:00 PM 12U Coed SWM H   SWM Team 2   
A   12U-C-05 Snider   
  09/21/2023 6:00 PM 14U Coed U14-1 H   14U-C-01 Dawalt   
A   Berrien Springs   
  09/21/2023 6:00 PM 5U Boys U6-5 H   5U-B-05 Knuth   
A   5U-B-04 Proshwitz   
  09/21/2023 6:00 PM 5U Boys U6-4 H   5U-B-02 Strzyzykowski   
A   5U-B-03 Sager   
  09/21/2023 6:00 PM 5U Girls U6-3 H   5U-G-01 Mais   
A   5U-G-03 Meyers/Strzyzykowski   
  09/21/2023 6:00 PM 8U Girls U8-2 H   8U-G-05 Rana   
A   8U-G-02 Pallas   
  09/21/2023 6:30 PM 8U Girls U8-3 H   8U-G-01 Snyder   
A   8U-G-03 Bernick   
  09/23/2023 9:00 AM 10U Boys U10-1 H   10U-B-02 Austen/Triemstra   
A   10U-B-06 Tuwaiq   
  09/23/2023 9:00 AM 10U Girls U10-2 H   10U-G-02 Kietzerow   
A   10U-G-06 Strzyzykowski   
  09/23/2023 9:00 AM 6U Boys U6-4 H   6U-B-04 Hooper   
A   6U-B-07 Tiefenbach   
  09/23/2023 9:00 AM 6U Boys U6-5 H   6U-B-01 Carpenter, B   
A   6U-B-06 Sheskey   
  09/23/2023 9:00 AM 6U Boys U6-6 H   6U-B-08 Newson   
A   6U-B-03 Haase   
  09/23/2023 9:00 AM 6U Boys U6-7 H   6U-B-02 Faussett/Shah   
A   6U-B-05 Mancik   
  09/23/2023 9:00 AM 6U Girls U6-1 H   6U-G-02 Bishop/Rogers   
A   6U-G-06 Walter   
  09/23/2023 9:00 AM 6U Girls U6-2 H   6U-G-04 McQuilliam   
A   6U-G-01 Assell   
  09/23/2023 9:00 AM 6U Girls U6-3 H   6U-G-03 Miller   
A   6U-G-05 Gil   
  09/23/2023 9:00 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-08 Wyant/Eckert   
A   8U-B-03 Williamson   
  09/23/2023 9:15 AM 8U Girls U8-3 H   8U-G-04 Froelich   
A   8U-G-01 Snyder   
  09/23/2023 10:00 AM 8U Boys U8-4 H   8U-B-04 Smothers   
A   8U-B-09 Miller   
  09/23/2023 10:15 AM 10U Boys U10-1 H   10U-B-03 Carpenter, S   
A   10U-B-05 Wojtowicz   
  09/23/2023 10:15 AM 14U Coed U14-1 H   14U-C-01 Dawalt   
A   Bridgman   
  09/23/2023 10:15 AM 5U Girls U6-1 H   5U-G-02 Kitron/Owens   
A   5U-G-06 Siemens   
  09/23/2023 10:15 AM 5U Girls U6-2 H   5U-G-04 Brown   
A   5U-G-01 Mais   
  09/23/2023 10:15 AM 5U Girls U6-3 H   5U-G-03 Meyers/Strzyzykowski   
A   5U-G-05 Bernick/Frosolone   
  09/23/2023 10:30 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-05 Newson   
A   8U-B-02 Garces   
  09/23/2023 10:45 AM 8U Boys U8-3 H   8U-B-07 Storm   
A   8U-B-06 Haase   
  09/23/2023 11:00 AM 8U Girls U8-2 H   8U-G-02 Pallas   
A   8U-G-06 Vargas   
  09/23/2023 11:30 AM 10U Girls U10-1 H   10U-G-04 Smothers/Karnes   
A   10U-G-01 Jasheway   
  09/23/2023 11:30 AM 5U Boys U6-8 H   5U-B-08 Johns   
A   5U-B-03 Sager   
  09/23/2023 11:30 AM 5U Boys U6-7 H   5U-B-05 Knuth   
A   5U-B-02 Strzyzykowski   
  09/23/2023 11:30 AM 5U Boys U6-6 H   5U-B-04 Proshwitz   
A   5U-B-09 Hooper   
  09/23/2023 11:30 AM 5U Boys U6-5 H   5U-B-01 Drury   
A   5U-B-10 Sheskey   
  09/23/2023 11:30 AM 5U Boys U6-4 H   5U-B-07 Reynolds/Fox   
A   5U-B-06 Semerciyan   
  09/23/2023 12:00 PM 12U Coed U12-2 H   12U-C-05 Snider   
A   12U-C-02 Hess   
  09/23/2023 12:00 PM 8U Girls U8-4 H   8U-G-03 Bernick   
A   8U-G-05 Rana   
  09/23/2023 12:15 PM 8U Boys U8-3 H   8U-B-01 Brown   
A   8U-B-10 Carpenter   
  09/23/2023 12:30 PM 16_19U Coed U14-1 H   16/19U-C-01 Walker    
A   Home Scrimmage   
  09/23/2023 12:45 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-03 Pallas/Tibone   
A   10U-G-05 Storm   
  09/23/2023 1:15 PM 10U Boys U10-2 H   10U-B-04 Bernick   
A   10U-B-01 Szatkowski   
  09/23/2023 1:30 PM 12U Coed U12-2 H   12U-C-04 Hutchens   
A   SWM Team 3   
  09/23/2023 3:00 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-03 Deitrich   
A   Dowagiac   
  09/25/2023 5:45 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-02 Kietzerow   
A   10U-G-04 Smothers/Karnes   
  09/25/2023 5:45 PM 6U Boys U6-6 H   6U-B-05 Mancik   
A   6U-B-01 Carpenter, B   
  09/25/2023 5:45 PM 6U Boys U6-7 H   6U-B-07 Tiefenbach   
A   6U-B-03 Haase   
  09/25/2023 6:00 PM 10U Girls U10-2 H   10U-G-01 Jasheway   
A   10U-G-05 Storm   
  09/25/2023 6:00 PM 10U Girls U10-3 H   10U-G-06 Strzyzykowski   
A   10U-G-03 Pallas/Tibone   
  09/25/2023 6:00 PM 6U Boys U6-4 H   6U-B-02 Faussett/Shah   
A   6U-B-06 Sheskey   
  09/25/2023 6:00 PM 6U Boys U6-5 H   6U-B-04 Hooper   
A   6U-B-08 Newson   
  09/26/2023 5:45 PM 8U Boys U8-1 H   8U-B-07 Storm   
A   8U-B-04 Smothers   
  09/26/2023 5:45 PM 8U Boys U8-2 H   8U-B-06 Haase   
A   8U-B-01 Brown   
  09/26/2023 5:45 PM 8U Boys U8-3 H   8U-B-03 Williamson   
A   8U-B-10 Carpenter   
  09/26/2023 6:00 PM 16_19U Coed U14-1 H   16/19U-C-01 Walker    
A   SWM U15-B Kickers   
  09/26/2023 6:00 PM 8U Boys U8-4 H   8U-B-02 Garces   
A   8U-B-09 Miller   
  09/26/2023 6:00 PM 8U Boys U8-5 H   8U-B-05 Newson   
A   8U-B-08 Wyant/Eckert   
  09/27/2023 5:45 PM 10U Boys U10-1 H   10U-B-02 Austen/Triemstra   
A   10U-B-04 Bernick   
  09/27/2023 5:45 PM 6U Girls U6-1 H   6U-G-02 Bishop/Rogers   
A   6U-G-04 McQuilliam   
  09/27/2023 5:45 PM 6U Girls U6-2 H   6U-G-06 Walter   
A   6U-G-03 Miller   
  09/27/2023 6:00 PM 10U Boys U10-2 H   10U-B-06 Tuwaiq   
A   10U-B-03 Carpenter, S   
  09/27/2023 6:00 PM 10U Boys U10-3 H   10U-B-01 Szatkowski   
A   10U-B-05 Wojtowicz   
  09/27/2023 6:00 PM 6U Girls U6-3 H   6U-G-01 Assell   
A   6U-G-05 Gil   
  09/28/2023 5:30 PM 5U Girls U6-3 H   5U-G-01 Mais   
A   5U-G-05 Bernick/Frosolone   
  09/28/2023 5:45 PM 12U Coed U12-2 H   12U-C-03 Deitrich   
A   12U-C-05 Snider   
  09/28/2023 5:45 PM 5U Boys U6-8 H   5U-B-07 Reynolds/Fox   
A   5U-B-04 Proshwitz   
  09/28/2023 5:45 PM 5U Boys U6-7 H   5U-B-06 Semerciyan   
A   5U-B-01 Drury   
  09/28/2023 5:45 PM 5U Boys U6-6 H   5U-B-03 Sager   
A   5U-B-10 Sheskey   
  09/28/2023 5:45 PM 5U Girls U6-1 H   5U-G-02 Kitron/Owens   
A   5U-G-04 Brown   
  09/28/2023 5:45 PM 5U Girls U6-2 H   5U-G-06 Siemens   
A   5U-G-03 Meyers/Strzyzykowski   
  09/28/2023 5:45 PM 8U Girls U8-1 H   8U-G-02 Pallas   
A   8U-G-04 Froelich   
  09/28/2023 5:45 PM 8U Girls U8-3 H   8U-G-01 Snyder   
A   8U-G-05 Rana   
  09/28/2023 6:00 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-01 Lattak   
A   12U-C-04 Hutchens   
  09/28/2023 6:00 PM 12U Coed SWM H   SWM Team 3   
A   12U-C-02 Hess   
  09/28/2023 6:00 PM 14U Coed U14-1 H   14U-C-01 Dawalt   
A   Berrien Springs   
  09/28/2023 6:00 PM 5U Boys U6-5 H   5U-B-02 Strzyzykowski   
A   5U-B-09 Hooper   
  09/28/2023 6:00 PM 5U Boys U6-4 H   5U-B-05 Knuth   
A   5U-B-08 Johns   
  09/28/2023 6:30 PM 8U Girls U8-2 H   8U-G-06 Vargas   
A   8U-G-03 Bernick   
  09/30/2023 9:00 AM 10U Boys U10-1 H   10U-B-06 Tuwaiq   
A   10U-B-01 Szatkowski   
  09/30/2023 9:00 AM 6U Boys U6-4 H   6U-B-06 Sheskey   
A   6U-B-03 Haase   
  09/30/2023 9:00 AM 6U Boys U6-5 H   6U-B-08 Newson   
A   6U-B-05 Mancik   
  09/30/2023 9:00 AM 6U Boys U6-6 H   6U-B-02 Faussett/Shah   
A   6U-B-07 Tiefenbach   
  09/30/2023 9:00 AM 6U Boys U6-7 H   6U-B-01 Carpenter, B   
A   6U-B-04 Hooper   
  09/30/2023 9:00 AM 6U Girls U6-1 H   6U-G-06 Walter   
A   6U-G-01 Assell   
  09/30/2023 9:00 AM 6U Girls U6-2 H   6U-G-05 Gil   
A   6U-G-04 McQuilliam   
  09/30/2023 9:00 AM 6U Girls U6-3 H   6U-G-02 Bishop/Rogers   
A   6U-G-03 Miller   
  09/30/2023 9:00 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-01 Brown   
A   8U-B-02 Garces   
  09/30/2023 9:15 AM 10U Girls U10-2 H   10U-G-02 Kietzerow   
A   10U-G-05 Storm   
  09/30/2023 9:15 AM 8U Girls U8-3 H   8U-G-06 Vargas   
A   8U-G-01 Snyder   
  09/30/2023 9:30 AM 12U Coed Dowagiac H   Dowagiac   
A   12U-C-05 Snider   
  09/30/2023 10:00 AM 8U Boys U8-4 H   8U-B-03 Williamson   
A   8U-B-04 Smothers   
  09/30/2023 10:15 AM 10U Boys U10-1 H   10U-B-02 Austen/Triemstra   
A   10U-B-03 Carpenter, S   
  09/30/2023 10:15 AM 12U Coed U12-1 H   12U-C-02 Hess   
A   Dowagiac   
  09/30/2023 10:15 AM 5U Girls U6-1 H   5U-G-06 Siemens   
A   5U-G-01 Mais   
  09/30/2023 10:15 AM 5U Girls U6-2 H   5U-G-05 Bernick/Frosolone   
A   5U-G-04 Brown   
  09/30/2023 10:15 AM 5U Girls U6-3 H   5U-G-02 Kitron/Owens   
A   5U-G-03 Meyers/Strzyzykowski   
  09/30/2023 10:30 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-05 Newson   
A   8U-B-06 Haase   
  09/30/2023 10:45 AM 10U Girls U10-2 H   10U-G-03 Pallas/Tibone   
A   10U-G-01 Jasheway   
  09/30/2023 10:45 AM 8U Boys U8-3 H   8U-B-07 Storm   
A   8U-B-08 Wyant/Eckert   
  09/30/2023 11:00 AM 8U Girls U8-2 H   8U-G-05 Rana   
A   8U-G-04 Froelich   
  09/30/2023 11:30 AM 5U Boys U6-8 H   5U-B-01 Drury   
A   5U-B-02 Strzyzykowski   
  09/30/2023 11:30 AM 5U Boys U6-7 H   5U-B-03 Sager   
A   5U-B-04 Proshwitz   
  09/30/2023 11:30 AM 5U Boys U6-6 H   5U-B-05 Knuth   
A   5U-B-06 Semerciyan   
  09/30/2023 11:30 AM 5U Boys U6-5 H   5U-B-07 Reynolds/Fox   
A   5U-B-08 Johns   
  09/30/2023 11:30 AM 5U Boys U6-4 H   5U-B-09 Hooper   
A   5U-B-10 Sheskey   
  09/30/2023 12:00 PM 12U Coed U12-2 H   12U-C-04 Hutchens   
A   Three Rivers   
  09/30/2023 12:00 PM 14U Coed Three Rivers H   Three Rivers   
A   14U-C-01 Dawalt   
  09/30/2023 12:00 PM 16_19U Coed U14-1 H   16/19U-C-01 Walker    
A   Home Scrimmage   
  09/30/2023 12:00 PM 8U Girls U8-4 H   8U-G-02 Pallas   
A   8U-G-03 Bernick   
  09/30/2023 12:15 PM 8U Boys U8-3 H   8U-B-09 Miller   
A   8U-B-10 Carpenter   
  09/30/2023 12:45 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-06 Strzyzykowski   
A   10U-G-04 Smothers/Karnes   
  09/30/2023 1:15 PM 10U Boys U10-2 H   10U-B-05 Wojtowicz   
A   10U-B-04 Bernick   
  09/30/2023 1:30 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-01 Lattak   
A   12U-C-03 Deitrich   
  10/02/2023 5:45 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-04 Smothers/Karnes   
A   10U-G-05 Storm   
  10/02/2023 5:45 PM 6U Boys U6-4 H   6U-B-02 Faussett/Shah   
A   6U-B-08 Newson   
  10/02/2023 5:45 PM 6U Boys U6-5 H   6U-B-03 Haase   
A   6U-B-01 Carpenter, B   
  10/02/2023 6:00 PM 10U Girls U10-2 H   10U-G-01 Jasheway   
A   10U-G-06 Strzyzykowski   
  10/02/2023 6:00 PM 10U Girls U10-3 H   10U-G-03 Pallas/Tibone   
A   10U-G-02 Kietzerow   
  10/02/2023 6:00 PM 6U Boys U6-6 H   6U-B-06 Sheskey   
A   6U-B-04 Hooper   
  10/02/2023 6:00 PM 6U Boys U6-7 H   6U-B-07 Tiefenbach   
A   6U-B-05 Mancik   
  10/03/2023 5:45 PM 8U Boys U8-1 H   8U-B-06 Haase   
A   8U-B-08 Wyant/Eckert   
  10/03/2023 5:45 PM 8U Boys U8-2 H   8U-B-10 Carpenter   
A   8U-B-05 Newson   
  10/03/2023 5:45 PM 8U Boys U8-3 H   8U-B-02 Garces   
A   8U-B-04 Smothers   
  10/03/2023 6:00 PM 8U Boys U8-4 H   8U-B-09 Miller   
A   8U-B-01 Brown   
  10/03/2023 6:00 PM 8U Boys U8-5 H   8U-B-03 Williamson   
A   8U-B-07 Storm   
  10/04/2023 5:45 PM 10U Boys U10-1 H   10U-B-02 Austen/Triemstra   
A   10U-B-01 Szatkowski   
  10/04/2023 5:45 PM 6U Girls U6-1 H   6U-G-02 Bishop/Rogers   
A   6U-G-01 Assell   
  10/04/2023 5:45 PM 6U Girls U6-2 H   6U-G-04 McQuilliam   
A   6U-G-03 Miller   
  10/04/2023 6:00 PM 10U Boys U10-2 H   10U-B-04 Bernick   
A   10U-B-03 Carpenter, S   
  10/04/2023 6:00 PM 10U Boys U10-3 H   10U-B-06 Tuwaiq   
A   10U-B-05 Wojtowicz   
  10/04/2023 6:00 PM 6U Girls U6-3 H   6U-G-06 Walter   
A   6U-G-05 Gil   
  10/05/2023 5:30 PM 5U Girls U6-3 H   5U-G-06 Siemens   
A   5U-G-05 Bernick/Frosolone   
  10/05/2023 5:45 PM 12U Coed U10-3 H   12U-C-05 Snider   
A   12U-C-01 Lattak   
  10/05/2023 5:45 PM 14U Coed Berrien Springs H   Berrien Springs   
A   14U-C-01 Dawalt   
  10/05/2023 5:45 PM 5U Boys U6-8 H   5U-B-06 Semerciyan   
A   5U-B-08 Johns   
  10/05/2023 5:45 PM 5U Boys U6-7 H   5U-B-10 Sheskey   
A   5U-B-05 Knuth   
  10/05/2023 5:45 PM 5U Boys U6-6 H   5U-B-02 Strzyzykowski   
A   5U-B-04 Proshwitz   
  10/05/2023 5:45 PM 5U Girls U6-1 H   5U-G-02 Kitron/Owens   
A   5U-G-01 Mais   
  10/05/2023 5:45 PM 5U Girls U6-2 H   5U-G-04 Brown   
A   5U-G-03 Meyers/Strzyzykowski   
  10/05/2023 5:45 PM 8U Girls U8-1 H   8U-G-02 Pallas   
A   8U-G-01 Snyder   
  10/05/2023 6:00 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-03 Deitrich   
A   12U-C-04 Hutchens   
  10/05/2023 6:00 PM 5U Boys U6-5 H   5U-B-09 Hooper   
A   5U-B-01 Drury   
  10/05/2023 6:00 PM 5U Boys U6-4 H   5U-B-03 Sager   
A   5U-B-07 Reynolds/Fox   
  10/05/2023 6:00 PM 8U Girls U8-3 H   8U-G-06 Vargas   
A   8U-G-05 Rana   
  10/05/2023 6:30 PM 8U Girls U8-2 H   8U-G-04 Froelich   
A   8U-G-03 Bernick   
  10/07/2023 9:00 AM 10U Girls U10-1 H   10U-G-04 Smothers/Karnes   
A   10U-G-02 Kietzerow   
  10/07/2023 9:00 AM 6U Boys U6-4 H   6U-B-07 Tiefenbach   
A   6U-B-06 Sheskey   
  10/07/2023 9:00 AM 6U Boys U6-5 H   6U-B-03 Haase   
A   6U-B-02 Faussett/Shah   
  10/07/2023 9:00 AM 6U Boys U6-6 H   6U-B-05 Mancik   
A   6U-B-04 Hooper   
  10/07/2023 9:00 AM 6U Boys U6-7 H   6U-B-08 Newson   
A   6U-B-01 Carpenter, B   
  10/07/2023 9:00 AM 6U Girls U6-1 H   6U-G-06 Walter   
A   6U-G-04 McQuilliam   
  10/07/2023 9:00 AM 6U Girls U6-2 H   6U-G-02 Bishop/Rogers   
A   6U-G-05 Gil   
  10/07/2023 9:00 AM 6U Girls U6-3 H   6U-G-03 Miller   
A   6U-G-01 Assell   
  10/07/2023 9:00 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-02 Garces   
A   8U-B-08 Wyant/Eckert   
  10/07/2023 9:15 AM 10U Girls U10-2 H   10U-G-05 Storm   
A   10U-G-01 Jasheway   
  10/07/2023 9:15 AM 8U Girls U8-3 H   8U-G-06 Vargas   
A   8U-G-04 Froelich   
  10/07/2023 10:00 AM 8U Boys U8-4 H   8U-B-04 Smothers   
A   8U-B-06 Haase   
  10/07/2023 10:15 AM 10U Boys U10-1 H   10U-B-03 Carpenter, S   
A   10U-B-01 Szatkowski   
  10/07/2023 10:15 AM 16_19U Coed U14-1 H   16/19U-C-01 Walker    
A   Dowagiac   
  10/07/2023 10:15 AM 5U Girls U6-1 H   5U-G-06 Siemens   
A   5U-G-04 Brown   
  10/07/2023 10:15 AM 5U Girls U6-2 H   5U-G-02 Kitron/Owens   
A   5U-G-05 Bernick/Frosolone   
  10/07/2023 10:15 AM 5U Girls U6-3 H   5U-G-03 Meyers/Strzyzykowski   
A   5U-G-01 Mais   
  10/07/2023 10:30 AM 12U Coed Three Rivers H   Three Rivers   
A   12U-C-04 Hutchens   
  10/07/2023 10:30 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-01 Brown   
A   8U-B-05 Newson   
  10/07/2023 10:45 AM 10U Boys U10-2 H   10U-B-02 Austen/Triemstra   
A   10U-B-05 Wojtowicz   
  10/07/2023 10:45 AM 8U Boys U8-3 H   8U-B-03 Williamson   
A   8U-B-09 Miller   
  10/07/2023 11:00 AM 8U Girls U8-2 H   8U-G-02 Pallas   
A   8U-G-05 Rana   
  10/07/2023 11:30 AM 5U Boys U6-8 H   5U-B-05 Knuth   
A   5U-B-07 Reynolds/Fox   
  10/07/2023 11:30 AM 5U Boys U6-7 H   5U-B-09 Hooper   
A   5U-B-06 Semerciyan   
  10/07/2023 11:30 AM 5U Boys U6-6 H   5U-B-01 Drury   
A   5U-B-03 Sager   
  10/07/2023 11:30 AM 5U Boys U6-5 H   5U-B-10 Sheskey   
A   5U-B-02 Strzyzykowski   
  10/07/2023 11:30 AM 5U Boys U6-4 H   5U-B-08 Johns   
A   5U-B-04 Proshwitz   
  10/07/2023 12:00 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-05 Snider   
A   Three Rivers   
  10/07/2023 12:00 PM 12U Coed U12-2 H   12U-C-03 Deitrich   
A   12U-C-02 Hess   
  10/07/2023 12:00 PM 8U Girls U8-4 H   8U-G-03 Bernick   
A   8U-G-01 Snyder   
  10/07/2023 12:15 PM 8U Boys U8-3 H   8U-B-10 Carpenter   
A   8U-B-07 Storm   
  10/07/2023 12:45 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-03 Pallas/Tibone   
A   10U-G-06 Strzyzykowski   
  10/07/2023 1:15 PM 10U Boys U10-2 H   10U-B-06 Tuwaiq   
A   10U-B-04 Bernick   
  10/07/2023 1:30 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-01 Lattak   
A   SWM Team 2   
  10/07/2023 2:30 PM 14U Coed Dowagiac H   Dowagiac   
A   14U-C-01 Dawalt   
  10/09/2023 5:45 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-06 Strzyzykowski   
A   10U-G-02 Kietzerow   
  10/09/2023 5:45 PM 6U Boys U6-4 H   6U-B-02 Faussett/Shah   
A   6U-B-01 Carpenter, B   
  10/09/2023 5:45 PM 6U Boys U6-5 H   6U-B-04 Hooper   
A   6U-B-03 Haase   
  10/09/2023 6:00 PM 10U Girls U10-2 H   10U-G-01 Jasheway   
A   10U-G-04 Smothers/Karnes   
  10/09/2023 6:00 PM 10U Girls U10-3 H   10U-G-05 Storm   
A   10U-G-03 Pallas/Tibone   
  10/09/2023 6:00 PM 6U Boys U6-6 H   6U-B-07 Tiefenbach   
A   6U-B-08 Newson   
  10/09/2023 6:00 PM 6U Boys U6-7 H   6U-B-06 Sheskey   
A   6U-B-05 Mancik   
  10/10/2023 5:30 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-02 Hess   
A   SWM Team 1   
  10/10/2023 5:45 PM 8U Boys U8-1 H   8U-B-06 Haase   
A   8U-B-02 Garces   
  10/10/2023 5:45 PM 8U Boys U8-2 H   8U-B-01 Brown   
A   8U-B-07 Storm   
  10/10/2023 5:45 PM 8U Boys U8-3 H   8U-B-09 Miller   
A   8U-B-08 Wyant/Eckert   
  10/10/2023 6:00 PM 16_19U Coed U14-1 H   16/19U-C-01 Walker    
A   SWM U15-B Kickers   
  10/10/2023 6:00 PM 8U Boys U8-4 H   8U-B-03 Williamson   
A   8U-B-05 Newson   
  10/10/2023 6:00 PM 8U Boys U8-5 H   8U-B-04 Smothers   
A   8U-B-10 Carpenter   
  10/11/2023 5:45 PM 10U Boys U10-1 H   10U-B-06 Tuwaiq   
A   10U-B-02 Austen/Triemstra   
  10/11/2023 5:45 PM 6U Girls U6-1 H   6U-G-06 Walter   
A   6U-G-02 Bishop/Rogers   
  10/11/2023 5:45 PM 6U Girls U6-2 H   6U-G-01 Assell   
A   6U-G-04 McQuilliam   
  10/11/2023 6:00 PM 10U Boys U10-2 H   10U-B-01 Szatkowski   
A   10U-B-04 Bernick   
  10/11/2023 6:00 PM 10U Boys U10-3 H   10U-B-05 Wojtowicz   
A   10U-B-03 Carpenter, S   
  10/11/2023 6:00 PM 6U Girls U6-3 H   6U-G-05 Gil   
A   6U-G-03 Miller   
  10/12/2023 5:30 PM 5U Girls U6-3 H   5U-G-05 Bernick/Frosolone   
A   5U-G-03 Meyers/Strzyzykowski   
  10/12/2023 5:45 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-02 Hess   
A   12U-C-01 Lattak   
  10/12/2023 5:45 PM 12U Coed U12-2 H   12U-C-04 Hutchens   
A   12U-C-05 Snider   
  10/12/2023 5:45 PM 12U Coed SWM H   SWM Team 1   
A   12U-C-03 Deitrich   
  10/12/2023 5:45 PM 5U Boys U6-8 H   5U-B-04 Proshwitz   
A   5U-B-10 Sheskey   
  10/12/2023 5:45 PM 5U Boys U6-7 H   5U-B-01 Drury   
A   5U-B-07 Reynolds/Fox   
  10/12/2023 5:45 PM 5U Boys U6-6 H   5U-B-09 Hooper   
A   5U-B-08 Johns   
  10/12/2023 5:45 PM 5U Girls U6-1 H   5U-G-06 Siemens   
A   5U-G-02 Kitron/Owens   
  10/12/2023 5:45 PM 5U Girls U6-2 H   5U-G-01 Mais   
A   5U-G-04 Brown   
  10/12/2023 5:45 PM 8U Girls U8-1 H   8U-G-06 Vargas   
A   8U-G-02 Pallas   
  10/12/2023 5:45 PM 8U Girls U8-2 H   8U-G-01 Snyder   
A   8U-G-04 Froelich   
  10/12/2023 6:00 PM 5U Boys U6-5 H   5U-B-03 Sager   
A   5U-B-05 Knuth   
  10/12/2023 6:00 PM 5U Boys U6-4 H   5U-B-06 Semerciyan   
A   5U-B-02 Strzyzykowski   
  10/12/2023 6:00 PM 8U Girls U8-3 H   8U-G-05 Rana   
A   8U-G-03 Bernick   
  10/14/2023 9:00 AM 10U Boys U10-1 H   10U-B-05 Wojtowicz   
A   10U-B-01 Szatkowski   
  10/14/2023 9:00 AM 6U Boys U6-4 H   6U-B-05 Mancik   
A   6U-B-03 Haase   
  10/14/2023 9:00 AM 6U Boys U6-5 H   6U-B-08 Newson   
A   6U-B-06 Sheskey   
  10/14/2023 9:00 AM 6U Boys U6-6 H   6U-B-01 Carpenter, B   
A   6U-B-07 Tiefenbach   
  10/14/2023 9:00 AM 6U Boys U6-7 H   6U-B-02 Faussett/Shah   
A   6U-B-04 Hooper   
  10/14/2023 9:00 AM 6U Girls U6-1 H   6U-G-04 McQuilliam   
A   6U-G-02 Bishop/Rogers   
  10/14/2023 9:00 AM 6U Girls U6-2 H   6U-G-03 Miller   
A   6U-G-06 Walter   
  10/14/2023 9:00 AM 6U Girls U6-3 H   6U-G-05 Gil   
A   6U-G-01 Assell   
  10/14/2023 9:00 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-08 Wyant/Eckert   
A   8U-B-04 Smothers   
  10/14/2023 9:00 AM 8U Girls U8-3 H   8U-G-05 Rana   
A   8U-G-01 Snyder   
  10/14/2023 9:15 AM 10U Girls U10-2 H   10U-G-02 Kietzerow   
A   10U-G-03 Pallas/Tibone   
  10/14/2023 10:00 AM 8U Boys U8-4 H   8U-B-05 Newson   
A   8U-B-07 Storm   
  10/14/2023 10:15 AM 10U Boys U10-1 H   10U-B-03 Carpenter, S   
A   10U-B-06 Tuwaiq   
  10/14/2023 10:15 AM 12U Coed U12-1 H   12U-C-01 Lattak   
A   Three Rivers   
  10/14/2023 10:15 AM 5U Girls U6-1 H   5U-G-04 Brown   
A   5U-G-02 Kitron/Owens   
  10/14/2023 10:15 AM 5U Girls U6-2 H   5U-G-03 Meyers/Strzyzykowski   
A   5U-G-06 Siemens   
  10/14/2023 10:15 AM 5U Girls U6-3 H   5U-G-05 Bernick/Frosolone   
A   5U-G-01 Mais   
  10/14/2023 10:30 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-01 Brown   
A   8U-B-03 Williamson   
  10/14/2023 10:45 AM 8U Boys U8-3 H   8U-B-09 Miller   
A   8U-B-06 Haase   
  10/14/2023 11:00 AM 8U Girls U8-2 H   8U-G-04 Froelich   
A   8U-G-02 Pallas   
  10/14/2023 11:30 AM 10U Girls U10-1 H   10U-G-05 Storm   
A   10U-G-04 Smothers/Karnes   
  10/14/2023 11:30 AM 5U Boys U6-8 H   5U-B-03 Sager   
A   5U-B-09 Hooper   
  10/14/2023 11:30 AM 5U Boys U6-7 H   5U-B-02 Strzyzykowski   
A   5U-B-08 Johns   
  10/14/2023 11:30 AM 5U Boys U6-6 H   5U-B-10 Sheskey   
A   5U-B-07 Reynolds/Fox   
  10/14/2023 11:30 AM 5U Boys U6-5 H   5U-B-04 Proshwitz   
A   5U-B-06 Semerciyan   
  10/14/2023 11:30 AM 5U Boys U6-4 H   5U-B-01 Drury   
A   5U-B-05 Knuth   
  10/14/2023 12:00 PM 12U Coed U12-2 H   12U-C-02 Hess   
A   12U-C-04 Hutchens   
  10/14/2023 12:00 PM 16_19U Coed U14-1 H   16/19U-C-01 Walker    
A   Home Scrimmage   
  10/14/2023 12:00 PM 8U Girls U8-4 H   8U-G-03 Bernick   
A   8U-G-06 Vargas   
  10/14/2023 12:15 PM 8U Boys U8-3 H   8U-B-10 Carpenter   
A   8U-B-02 Garces   
  10/14/2023 12:45 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-06 Strzyzykowski   
A   10U-G-01 Jasheway   
  10/14/2023 1:00 PM 14U Coed Bridgman H   Bridgman   
A   14U-C-01 Dawalt   
  10/14/2023 1:15 PM 10U Boys U10-2 H   10U-B-04 Bernick   
A   10U-B-02 Austen/Triemstra   
  10/14/2023 2:00 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-05 Snider   
A   12U-C-03 Deitrich   
  10/16/2023 5:45 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-04 Smothers/Karnes   
A   10U-G-03 Pallas/Tibone   
  10/16/2023 5:45 PM 6U Boys U6-6 H   6U-B-03 Haase   
A   6U-B-08 Newson   
  10/16/2023 5:45 PM 6U Boys U6-7 H   6U-B-05 Mancik   
A   6U-B-02 Faussett/Shah   
  10/16/2023 6:00 PM 10U Girls U10-2 H   10U-G-02 Kietzerow   
A   10U-G-01 Jasheway   
  10/16/2023 6:00 PM 10U Girls U10-3 H   10U-G-06 Strzyzykowski   
A   10U-G-05 Storm   
  10/16/2023 6:00 PM 6U Boys U6-4 H   6U-B-07 Tiefenbach   
A   6U-B-04 Hooper   
  10/16/2023 6:00 PM 6U Boys U6-5 H   6U-B-06 Sheskey   
A   6U-B-01 Carpenter, B   
  10/17/2023 5:45 PM 16_19U Coed U14-1 H   16/19U-C-01 Walker    
A   SWM U15-B Kickers   
  10/17/2023 5:45 PM 8U Boys U8-1 H   8U-B-05 Newson   
A   8U-B-09 Miller   
  10/17/2023 5:45 PM 8U Boys U8-2 H   8U-B-03 Williamson   
A   8U-B-06 Haase   
  10/17/2023 5:45 PM 8U Boys U8-3 H   8U-B-02 Garces   
A   8U-B-07 Storm   
  10/17/2023 6:00 PM 8U Boys U8-4 H   8U-B-10 Carpenter   
A   8U-B-08 Wyant/Eckert   
  10/17/2023 6:00 PM 8U Boys U8-5 H   8U-B-01 Brown   
A   8U-B-04 Smothers   
  10/18/2023 5:45 PM 10U Boys U10-1 H   10U-B-04 Bernick   
A   10U-B-05 Wojtowicz   
  10/18/2023 5:45 PM 6U Girls U6-1 H   6U-G-01 Assell   
A   6U-G-06 Walter   
  10/18/2023 5:45 PM 6U Girls U6-2 H   6U-G-04 McQuilliam   
A   6U-G-05 Gil   
  10/18/2023 6:00 PM 10U Boys U10-2 H   10U-B-01 Szatkowski   
A   10U-B-06 Tuwaiq   
  10/18/2023 6:00 PM 10U Boys U10-3 H   10U-B-03 Carpenter, S   
A   10U-B-02 Austen/Triemstra   
  10/18/2023 6:00 PM 6U Girls U6-3 H   6U-G-03 Miller   
A   6U-G-02 Bishop/Rogers   
  10/19/2023 5:30 PM 5U Girls U6-2 H   5U-G-04 Brown   
A   5U-G-05 Bernick/Frosolone   
  10/19/2023 5:45 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-04 Hutchens   
A   12U-C-01 Lattak   
  10/19/2023 5:45 PM 12U Coed U14-1 H   12U-C-03 Deitrich   
A   12U-C-02 Hess   
  10/19/2023 5:45 PM 12U Coed U12-2 H   12U-C-05 Snider   
A   SWM Team 3   
  10/19/2023 5:45 PM 14U Coed SWM H   SWM   
A   14U-C-01 Dawalt   
  10/19/2023 5:45 PM 5U Boys U6-8 H   5U-B-05 Knuth   
A   5U-B-09 Hooper   
  10/19/2023 5:45 PM 5U Boys U6-7 H   5U-B-10 Sheskey   
A   5U-B-08 Johns   
  10/19/2023 5:45 PM 5U Boys U6-6 H   5U-B-02 Strzyzykowski   
A   5U-B-07 Reynolds/Fox   
  10/19/2023 5:45 PM 5U Girls U6-1 H   5U-G-01 Mais   
A   5U-G-06 Siemens   
  10/19/2023 5:45 PM 8U Girls U8-1 H   8U-G-01 Snyder   
A   8U-G-06 Vargas   
  10/19/2023 6:00 PM 5U Boys U6-5 H   5U-B-03 Sager   
A   5U-B-06 Semerciyan   
  10/19/2023 6:00 PM 5U Boys U6-4 H   5U-B-01 Drury   
A   5U-B-04 Proshwitz   
  10/19/2023 6:00 PM 5U Girls U6-3 H   5U-G-03 Meyers/Strzyzykowski   
A   5U-G-02 Kitron/Owens   
  10/19/2023 6:00 PM 8U Girls U8-2 H   8U-G-04 Froelich   
A   8U-G-05 Rana   
  10/19/2023 6:00 PM 8U Girls U8-3 H   8U-G-03 Bernick   
A   8U-G-02 Pallas   
  10/21/2023 9:00 AM 10U Boys U10-1 H   10U-B-04 Bernick   
A   10U-B-01 Szatkowski   
  10/21/2023 9:00 AM 6U Boys U6-4 H   6U-B-06 Sheskey   
A   6U-B-02 Faussett/Shah   
  10/21/2023 9:00 AM 6U Boys U6-5 H   6U-B-08 Newson   
A   6U-B-04 Hooper   
  10/21/2023 9:00 AM 6U Boys U6-6 H   6U-B-01 Carpenter, B   
A   6U-B-05 Mancik   
  10/21/2023 9:00 AM 6U Boys U6-7 H   6U-B-03 Haase   
A   6U-B-07 Tiefenbach   
  10/21/2023 9:00 AM 6U Girls U6-1 H   6U-G-01 Assell   
A   6U-G-02 Bishop/Rogers   
  10/21/2023 9:00 AM 6U Girls U6-2 H   6U-G-03 Miller   
A   6U-G-04 McQuilliam   
  10/21/2023 9:00 AM 6U Girls U6-3 H   6U-G-05 Gil   
A   6U-G-06 Walter   
  10/21/2023 9:00 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-01 Brown   
A   8U-B-08 Wyant/Eckert   
  10/21/2023 9:15 AM 10U Girls U10-2 H   10U-G-04 Smothers/Karnes   
A   10U-G-05 Storm   
  10/21/2023 9:15 AM 8U Girls U8-3 H   8U-G-01 Snyder   
A   8U-G-02 Pallas   
  10/21/2023 10:00 AM 12U Coed Mattawan H   Mattawan   
A   12U-C-04 Hutchens   
  10/21/2023 10:00 AM 8U Boys U8-4 H   8U-B-03 Williamson   
A   8U-B-02 Garces   
  10/21/2023 10:15 AM 10U Boys U10-1 H   10U-B-03 Carpenter, S   
A   10U-B-05 Wojtowicz   
  10/21/2023 10:15 AM 16_19U Coed U14-1 H   16/19U-C-01 Walker    
A   Dowagiac   
  10/21/2023 10:15 AM 5U Girls U6-1 H   5U-G-01 Mais   
A   5U-G-02 Kitron/Owens   
  10/21/2023 10:15 AM 5U Girls U6-2 H   5U-G-03 Meyers/Strzyzykowski   
A   5U-G-04 Brown   
  10/21/2023 10:15 AM 5U Girls U6-3 H   5U-G-05 Bernick/Frosolone   
A   5U-G-06 Siemens   
  10/21/2023 10:45 AM 10U Girls U10-2 H   10U-G-02 Kietzerow   
A   10U-G-03 Pallas/Tibone   
  10/21/2023 10:45 AM 8U Boys U8-3 H   8U-B-09 Miller   
A   8U-B-07 Storm   
  10/21/2023 11:00 AM 8U Girls U8-2 H   8U-G-05 Rana   
A   8U-G-06 Vargas   
  10/21/2023 11:30 AM 5U Boys U6-8 H   5U-B-06 Semerciyan   
A   5U-B-10 Sheskey   
  10/21/2023 11:30 AM 5U Boys U6-7 H   5U-B-09 Hooper   
A   5U-B-07 Reynolds/Fox   
  10/21/2023 11:30 AM 5U Boys U6-6 H   5U-B-01 Drury   
A   5U-B-08 Johns   
  10/21/2023 11:30 AM 5U Boys U6-5 H   5U-B-04 Proshwitz   
A   5U-B-05 Knuth   
  10/21/2023 11:30 AM 5U Boys U6-4 H   5U-B-03 Sager   
A   5U-B-02 Strzyzykowski   
  10/21/2023 11:30 AM 8U Boys U8-1 H   8U-B-06 Haase   
A   8U-B-10 Carpenter   
  10/21/2023 12:00 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-02 Hess   
A   12U-C-01 Lattak   
  10/21/2023 12:00 PM 8U Girls U8-4 H   8U-G-03 Bernick   
A   8U-G-04 Froelich   
  10/21/2023 12:15 PM 8U Boys U8-3 H   8U-B-04 Smothers   
A   8U-B-05 Newson   
  10/21/2023 12:45 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-06 Strzyzykowski   
A   10U-G-01 Jasheway   
  10/21/2023 1:15 PM 10U Boys U10-2 H   10U-B-02 Austen/Triemstra   
A   10U-B-06 Tuwaiq   
  10/21/2023 1:30 PM 12U Coed U12-2 H   12U-C-03 Deitrich   
A   12U-C-05 Snider   
  10/21/2023 3:00 PM 14U Coed U14-1 H   14U-C-01 Dawalt   
A   Three Rivers   
  10/23/2023 6:00 PM 10U Girls U10-1 H   10U-G-05 Storm   
A   10U-G-02 Kietzerow   
  10/25/2023 6:00 PM 10U Boys U10-1 H   10U-B-01 Szatkowski   
A   10U-B-05 Wojtowicz   
  10/26/2023 6:00 PM 12U Coed U12-1 H   12U-C-02 Hess   
A   12U-C-03 Deitrich   
Legal Stuff    Admin Login     Developed By