Match Selector
Begin with your Season, then select the Match criteria you wish to seach by

  Dates: 
Division: 
      Venue: 
     
Field: 
Season: 
     Available Records:  252 
Click on individual team for single team schedule    
   Date Time Division Location Home Team Away Team Referee Asst Ref-1 Asst Ref-2
  09/27/2022 5:45 PM 08U Boys U8-5 8U-B-07 Volkerding 8U-B-04 Downey
  09/27/2022 5:45 PM 08U Boys U8-4 8U-B-06 Jaladi 8U-B-01 Caine
  09/27/2022 5:45 PM 08U Boys U8-3 8U-B-03 Thompson/Lattak 8U-B-10 Storm
  09/27/2022 6:00 PM 08U Boys U8-2 8U-B-02 Carpenter 8U-B-09 Triemstra
  09/27/2022 6:00 PM 08U Boys U8-1 8U-B-05 Haase 8U-B-08 Siebenmark
  09/27/2022 6:00 PM 14U Coed U14-1 14U-C-01 Jaramillo/DaWalt SWM Kevin Russell
  09/28/2022 5:45 PM 06U Girls U6-3 6U-G-02 Lattak 6U-G-01 Brown, William
  09/28/2022 5:45 PM 06U Girls U6-4 6U-G-04 Singhal 6U-G-03 Pallas
  09/28/2022 5:45 PM 10U Boys U10-1 10U-B-06 Werner 10U-B-01 Bernick
  09/28/2022 5:45 PM 10U Boys U10-2 10U-B-05 Rood 10U-B-04 Cheevers
  09/28/2022 6:00 PM 10U Boys U10-3 10U-B-02 Calderwood, Jeff 10U-B-03 Carpenter
  09/29/2022 5:30 PM 05U Girls U6-6 5U-G-02 Bernick 5U-G-04 Greene
  09/29/2022 5:45 PM 05U Boys U6-1 5U-B-05 Knapp 5U-B-09 Sheskey
  09/29/2022 5:45 PM 05U Boys U6-2 5U-B-07 Ross 5U-B-10 Sill
  09/29/2022 5:45 PM 05U Boys U6-3 5U-B-08 Schulte 5U-B-04 Haase
  09/29/2022 5:45 PM 05U Boys U6-4 5U-B-06 Mancik 5U-B-01 Carpenter
  09/29/2022 5:45 PM 05U Boys U6-5 5U-B-02 DeLapa 5U-B-03 Gano
  09/29/2022 5:45 PM 05U Girls U6-7 5U-G-06 Schueneman 5U-G-03 Brown, E.
  09/29/2022 5:45 PM 05U Girls U6-8 5U-G-01 Assell 5U-G-05 LaFond
  09/29/2022 5:45 PM 08U Girls U8-3 8U-G-04 Eisenman 8U-G-08 Smith
  09/29/2022 6:00 PM 08U Girls U8-2 8U-G-05 Pastrick 8U-G-01 Benson
  09/29/2022 6:00 PM 08U Girls U8-1 8U-G-07 Robinson 8U-G-03 Calderwood, Jessa
  09/29/2022 6:00 PM 12U Coed SWM-7 SWM 3 12U-C-02 Freer/Farley
  09/29/2022 6:00 PM 12U Coed U12-1 12U-C-03 Hess/Szatkowski SWM 1 Kevin Russell
  09/29/2022 6:00 PM 12U Coed U12-2 12U-C-01 Lattak/Netzley 12U-C-04 Vondran
  09/29/2022 6:30 PM 08U Girls U8-4 8U-G-02 Bernick 8U-G-06 Privett
  10/01/2022 9:00 AM 06U Girls U6-2 6U-G-02 Lattak 6U-G-03 Pallas
  10/01/2022 9:00 AM 06U Girls U6-3 6U-G-01 Brown, William 6U-G-04 Singhal
  10/01/2022 9:00 AM 08U Boys U8-1 8U-B-10 Storm 8U-B-02 Carpenter
  10/01/2022 9:00 AM 10U Girls U10-1 10U-G-02 Caine 10U-G-01 Brookhouse Kevin Russell
  10/01/2022 9:30 AM 08U Girls U8-2 8U-G-08 Smith 8U-G-05 Pastrick
  10/01/2022 9:30 AM 10U Girls U10-2 10U-G-06 Tjader 10U-G-05 Robertson
  10/01/2022 10:00 AM 08U Boys U8-4 8U-B-05 Haase 8U-B-07 Volkerding
  10/01/2022 10:15 AM 06U Boys U6-4 6U-B-06 Williamson 6U-B-01 Beilman
  10/01/2022 10:15 AM 06U Boys U6-5 6U-B-05 Carter 6U-B-04 Garces
  10/01/2022 10:15 AM 06U Boys U6-6 6U-B-02 Borre 6U-B-03 Dill
  10/01/2022 10:15 AM 10U Boys U10-1 10U-B-02 Calderwood, Jeff 10U-B-01 Bernick Kevin Russell
  10/01/2022 10:15 AM 12U Coed Mattawan Mattawan 12U-C-04 Vondran
  10/01/2022 10:30 AM 08U Boys U8-1 8U-B-01 Caine 8U-B-03 Thompson/Lattak
  10/01/2022 10:30 AM 12U Coed Dowagiac Dowagiac 12U-C-03 Hess/Szatkowski
  10/01/2022 10:45 AM 08U Girls U8-3 8U-G-01 Benson 8U-G-04 Eisenman
  10/01/2022 11:00 AM 08U Boys U8-2 8U-B-09 Triemstra 8U-B-06 Jaladi
  10/01/2022 11:30 AM 05U Boys U6-1 5U-B-10 Sill 5U-B-06 Mancik
  10/01/2022 11:30 AM 05U Boys U6-2 5U-B-08 Schulte 5U-B-09 Sheskey
  10/01/2022 11:30 AM 05U Boys U6-3 5U-B-02 DeLapa 5U-B-07 Ross
  10/01/2022 11:30 AM 05U Boys U6-4 5U-B-05 Knapp 5U-B-03 Gano
  10/01/2022 11:30 AM 05U Boys U6-5 5U-B-01 Carpenter 5U-B-04 Haase
  10/01/2022 11:30 AM 05U Girls U6-6 5U-G-06 Schueneman 5U-G-01 Assell
  10/01/2022 11:30 AM 05U Girls U6-7 5U-G-05 LaFond 5U-G-04 Greene
  10/01/2022 11:30 AM 05U Girls U6-8 5U-G-02 Bernick 5U-G-03 Brown, E.
  10/01/2022 11:30 AM 08U Girls U8-4 8U-G-06 Privett 8U-G-03 Calderwood, Jessa
  10/01/2022 11:30 AM 10U Boys U10-1 10U-B-06 Werner 10U-B-05 Rood
  10/01/2022 12:00 PM 12U Coed U12-1 12U-C-01 Lattak/Netzley Dowagiac
  10/01/2022 12:00 PM 14U Coed U14-1 14U-C-01 Jaramillo/DaWalt Dowagiac Kevin Russell
  10/01/2022 12:15 PM 08U Boys U8-3 8U-B-08 Siebenmark 8U-B-04 Downey
  10/01/2022 12:45 PM 10U Girls U10-1 10U-G-04 Kietzerow 10U-G-03 Jasheway
  10/01/2022 1:00 PM 08U Girls U8-4 8U-G-02 Bernick 8U-G-07 Robinson
  10/01/2022 1:15 PM 10U Boys U10-2 10U-B-04 Cheevers 10U-B-03 Carpenter
  10/01/2022 2:00 PM 12U Coed U12-2 12U-C-02 Freer/Farley Mattawan Kevin Russell
  10/03/2022 5:45 PM 06U Boys U6-1 6U-B-02 Borre 6U-B-01 Beilman
  10/03/2022 5:45 PM 06U Boys U6-2 6U-B-04 Garces 6U-B-03 Dill
  10/03/2022 5:45 PM 06U Boys U6-3 6U-B-06 Williamson 6U-B-05 Carter
  10/03/2022 5:45 PM 10U Girls U10-1 10U-G-06 Tjader 10U-G-04 Kietzerow Kevin Russell
  10/03/2022 5:45 PM 10U Girls U10-2 10U-G-02 Caine 10U-G-05 Robertson
  10/03/2022 6:00 PM 10U Girls U10-3 10U-G-03 Jasheway 10U-G-01 Brookhouse
  10/04/2022 5:45 PM 08U Boys U8-5 8U-B-06 Jaladi 8U-B-08 Siebenmark
  10/04/2022 5:45 PM 08U Boys U8-4 8U-B-10 Storm 8U-B-05 Haase
  10/04/2022 5:45 PM 08U Boys U8-3 8U-B-02 Carpenter 8U-B-04 Downey
  10/04/2022 5:45 PM 14U Coed SWM-9 SWM 14U-C-01 Jaramillo/DaWalt
  10/04/2022 6:00 PM 08U Boys U8-2 8U-B-09 Triemstra 8U-B-01 Caine
  10/04/2022 6:00 PM 08U Boys U8-1 8U-B-03 Thompson/Lattak 8U-B-07 Volkerding
  10/05/2022 5:45 PM 06U Girls U6-5 6U-G-03 Pallas 6U-G-01 Brown, William
  10/05/2022 5:45 PM 06U Girls U6-6 6U-G-02 Lattak 6U-G-04 Singhal
  10/05/2022 5:45 PM 10U Boys U10-1 10U-B-06 Werner 10U-B-04 Cheevers
  10/05/2022 5:45 PM 10U Boys U10-2 10U-B-02 Calderwood, Jeff 10U-B-05 Rood
  10/05/2022 6:00 PM 10U Boys U10-3 10U-B-03 Carpenter 10U-B-01 Bernick
  10/06/2022 5:30 PM 05U Girls U6-6 5U-G-02 Bernick 5U-G-01 Assell
  10/06/2022 5:45 PM 05U Boys U6-1 5U-B-07 Ross 5U-B-03 Gano
  10/06/2022 5:45 PM 05U Boys U6-2 5U-B-04 Haase 5U-B-02 DeLapa
  10/06/2022 5:45 PM 05U Boys U6-3 5U-B-06 Mancik 5U-B-09 Sheskey
  10/06/2022 5:45 PM 05U Boys U6-4 5U-B-01 Carpenter 5U-B-10 Sill
  10/06/2022 5:45 PM 05U Boys U6-5 5U-B-08 Schulte 5U-B-05 Knapp
  10/06/2022 5:45 PM 05U Girls U6-7 5U-G-04 Greene 5U-G-03 Brown, E.
  10/06/2022 5:45 PM 05U Girls U6-8 5U-G-06 Schueneman 5U-G-05 LaFond
  10/06/2022 5:45 PM 08U Girls U8-3 8U-G-03 Calderwood, Jessa 8U-G-01 Benson
  10/06/2022 5:45 PM 12U Coed U12-2 12U-C-01 Lattak/Netzley 12U-C-04 Vondran
  10/06/2022 5:45 PM 12U Coed U12-1 12U-C-02 Freer/Farley SWM 2
  10/06/2022 5:45 PM 12U Coed SWM-6 SWM 3 12U-C-03 Hess/Szatkowski
  10/06/2022 6:00 PM 08U Girls U8-2 8U-G-06 Privett 8U-G-04 Eisenman
  10/06/2022 6:00 PM 08U Girls U8-1 8U-G-07 Robinson 8U-G-05 Pastrick
  10/06/2022 6:30 PM 08U Girls U8-4 8U-G-02 Bernick 8U-G-08 Smith
  10/08/2022 9:00 AM 06U Girls U6-2 6U-G-01 Brown, William 6U-G-02 Lattak
  10/08/2022 9:00 AM 06U Girls U6-3 6U-G-03 Pallas 6U-G-04 Singhal
  10/08/2022 9:00 AM 10U Girls U10-1 10U-G-06 Tjader 10U-G-02 Caine Kevin Russell
  10/08/2022 9:15 AM 08U Girls U8-3 8U-G-05 Pastrick 8U-G-04 Eisenman
  10/08/2022 9:30 AM 10U Girls U10-2 10U-G-01 Brookhouse 10U-G-04 Kietzerow
  10/08/2022 10:00 AM 08U Boys U8-4 8U-B-05 Haase 8U-B-06 Jaladi
  10/08/2022 10:15 AM 06U Boys U6-4 6U-B-06 Williamson 6U-B-04 Garces
  10/08/2022 10:15 AM 06U Boys U6-5 6U-B-02 Borre 6U-B-05 Carter
  10/08/2022 10:15 AM 06U Boys U6-6 6U-B-03 Dill 6U-B-01 Beilman
  10/08/2022 10:15 AM 08U Boys U8-2 8U-B-01 Caine 8U-B-02 Carpenter
  10/08/2022 10:15 AM 10U Boys U10-1 10U-B-01 Bernick 10U-B-04 Cheevers Kevin Russell
  10/08/2022 10:30 AM 08U Boys U8-1 8U-B-03 Thompson/Lattak 8U-B-04 Downey
  10/08/2022 10:30 AM 12U Coed Dowagiac Dowagiac 12U-C-02 Freer/Farley
  10/08/2022 10:45 AM 08U Girls U8-3 8U-G-08 Smith 8U-G-01 Benson
  10/08/2022 11:30 AM 05U Boys U6-1 5U-B-02 DeLapa 5U-B-05 Knapp
  10/08/2022 11:30 AM 05U Boys U6-2 5U-B-01 Carpenter 5U-B-07 Ross
  10/08/2022 11:30 AM 05U Boys U6-3 5U-B-10 Sill 5U-B-08 Schulte
  10/08/2022 11:30 AM 05U Boys U6-4 5U-B-04 Haase 5U-B-06 Mancik
  10/08/2022 11:30 AM 05U Boys U6-5 5U-B-03 Gano 5U-B-09 Sheskey
  10/08/2022 11:30 AM 05U Girls U6-6 5U-G-06 Schueneman 5U-G-04 Greene
  10/08/2022 11:30 AM 05U Girls U6-7 5U-G-02 Bernick 5U-G-05 LaFond
  10/08/2022 11:30 AM 05U Girls U6-8 5U-G-03 Brown, E. 5U-G-01 Assell
  10/08/2022 11:30 AM 08U Girls U8-4 8U-G-07 Robinson 8U-G-06 Privett
  10/08/2022 11:30 AM 10U Boys U10-1 10U-B-06 Werner 10U-B-02 Calderwood, Jeff
  10/08/2022 12:00 PM 08U Boys U8-1 8U-B-09 Triemstra 8U-B-10 Storm
  10/08/2022 12:00 PM 12U Coed U12-1 12U-C-04 Vondran Dowagiac Kevin Russell
  10/08/2022 12:00 PM 12U Coed Three Rivers Three Rivers 12U-C-01 Lattak/Netzley
  10/08/2022 12:30 PM 08U Boys U8-2 8U-B-07 Volkerding 8U-B-08 Siebenmark
  10/08/2022 12:45 PM 10U Girls U10-1 10U-G-05 Robertson 10U-G-03 Jasheway
  10/08/2022 1:00 PM 08U Girls U8-4 8U-G-03 Calderwood, Jessa 8U-G-02 Bernick
  10/08/2022 1:15 PM 10U Boys U10-2 10U-B-05 Rood 10U-B-03 Carpenter
  10/08/2022 2:00 PM 12U Coed U12-2 12U-C-03 Hess/Szatkowski Three Rivers
  10/08/2022 2:00 PM 14U Coed U14-1 14U-C-01 Jaramillo/DaWalt SWM Kevin Russell
  10/10/2022 5:45 PM 06U Boys U6-1 6U-B-06 Williamson 6U-B-02 Borre
  10/10/2022 5:45 PM 06U Boys U6-2 6U-B-01 Beilman 6U-B-04 Garces
  10/10/2022 5:45 PM 06U Boys U6-3 6U-B-05 Carter 6U-B-03 Dill
  10/10/2022 5:45 PM 10U Girls U10-1 10U-G-04 Kietzerow 10U-G-02 Caine
  10/10/2022 5:45 PM 10U Girls U10-2 10U-G-03 Jasheway 10U-G-06 Tjader Kevin Russell
  10/10/2022 6:00 PM 10U Girls U10-3 10U-G-05 Robertson 10U-G-01 Brookhouse
  10/11/2022 5:45 PM 08U Boys U8-5 8U-B-04 Downey 8U-B-10 Storm
  10/11/2022 5:45 PM 08U Boys U8-4 8U-B-01 Caine 8U-B-07 Volkerding
  10/11/2022 5:45 PM 08U Boys U8-3 8U-B-09 Triemstra 8U-B-08 Siebenmark
  10/11/2022 5:45 PM 14U Coed U14-1 14U-C-01 Jaramillo/DaWalt SWM
  10/11/2022 6:00 PM 08U Boys U8-2 8U-B-03 Thompson/Lattak 8U-B-05 Haase
  10/11/2022 6:00 PM 08U Boys U8-1 8U-B-06 Jaladi 8U-B-02 Carpenter
  10/12/2022 5:45 PM 06U Girls U6-1 6U-G-03 Pallas 6U-G-02 Lattak
  10/12/2022 5:45 PM 06U Girls U6-2 6U-G-04 Singhal 6U-G-01 Brown, William
  10/12/2022 5:45 PM 10U Boys U10-1 10U-B-04 Cheevers 10U-B-02 Calderwood, Jeff
  10/12/2022 5:45 PM 10U Boys U10-2 10U-B-03 Carpenter 10U-B-06 Werner
  10/12/2022 6:00 PM 10U Boys U10-3 10U-B-05 Rood 10U-B-01 Bernick
  10/13/2022 5:30 PM 05U Girls U6-6 5U-G-06 Schueneman 5U-G-02 Bernick
  10/13/2022 5:45 PM 05U Boys U6-1 5U-B-09 Sheskey 5U-B-04 Haase
  10/13/2022 5:45 PM 05U Boys U6-2 5U-B-10 Sill 5U-B-05 Knapp
  10/13/2022 5:45 PM 05U Boys U6-3 5U-B-01 Carpenter 5U-B-03 Gano
  10/13/2022 5:45 PM 05U Boys U6-4 5U-B-08 Schulte 5U-B-02 DeLapa
  10/13/2022 5:45 PM 05U Boys U6-5 5U-B-07 Ross 5U-B-06 Mancik
  10/13/2022 5:45 PM 05U Girls U6-7 5U-G-01 Assell 5U-G-04 Greene
  10/13/2022 5:45 PM 05U Girls U6-8 5U-G-05 LaFond 5U-G-03 Brown, E.
  10/13/2022 5:45 PM 08U Girls U8-3 8U-G-04 Eisenman 8U-G-03 Calderwood, Jessa
  10/13/2022 5:45 PM 12U Coed U12-2 12U-C-01 Lattak/Netzley SWM 3
  10/13/2022 5:45 PM 12U Coed SWM-6 SWM 1 12U-C-04 Vondran
  10/13/2022 5:45 PM 12U Coed U12-1 12U-C-02 Freer/Farley 12U-C-03 Hess/Szatkowski
  10/13/2022 6:00 PM 08U Girls U8-2 8U-G-07 Robinson 8U-G-08 Smith
  10/13/2022 6:00 PM 08U Girls U8-1 8U-G-06 Privett 8U-G-05 Pastrick
  10/13/2022 6:30 PM 08U Girls U8-4 8U-G-02 Bernick 8U-G-01 Benson
  10/15/2022 9:00 AM 06U Girls U6-2 6U-G-01 Brown, William 6U-G-03 Pallas
  10/15/2022 9:00 AM 06U Girls U6-3 6U-G-04 Singhal 6U-G-02 Lattak
  10/15/2022 9:00 AM 08U Boys U8-1 8U-B-02 Carpenter 8U-B-08 Siebenmark
  10/15/2022 9:00 AM 10U Girls U10-1 10U-G-01 Brookhouse 10U-G-06 Tjader
  10/15/2022 9:15 AM 08U Girls U8-3 8U-G-01 Benson 8U-G-07 Robinson
  10/15/2022 9:30 AM 08U Girls U8-2 8U-G-08 Smith 8U-G-06 Privett
  10/15/2022 9:30 AM 10U Girls U10-2 10U-G-04 Kietzerow 10U-G-05 Robertson
  10/15/2022 10:00 AM 08U Boys U8-4 8U-B-01 Caine 8U-B-05 Haase
  10/15/2022 10:15 AM 06U Boys U6-4 6U-B-04 Garces 6U-B-02 Borre
  10/15/2022 10:15 AM 06U Boys U6-5 6U-B-03 Dill 6U-B-06 Williamson
  10/15/2022 10:15 AM 06U Boys U6-6 6U-B-05 Carter 6U-B-01 Beilman
  10/15/2022 10:15 AM 10U Boys U10-1 10U-B-01 Bernick 10U-B-06 Werner
  10/15/2022 10:30 AM 08U Boys U8-1 8U-B-03 Thompson/Lattak 8U-B-09 Triemstra
  10/15/2022 10:45 AM 10U Boys U10-2 10U-B-04 Cheevers 10U-B-05 Rood
  10/15/2022 11:00 AM 08U Boys U8-2 8U-B-04 Downey 8U-B-06 Jaladi
  10/15/2022 11:30 AM 05U Boys U6-1 5U-B-08 Schulte 5U-B-01 Carpenter
  10/15/2022 11:30 AM 05U Boys U6-2 5U-B-06 Mancik 5U-B-03 Gano
  10/15/2022 11:30 AM 05U Boys U6-3 5U-B-04 Haase 5U-B-05 Knapp
  10/15/2022 11:30 AM 05U Boys U6-4 5U-B-09 Sheskey 5U-B-07 Ross
  10/15/2022 11:30 AM 05U Boys U6-5 5U-B-10 Sill 5U-B-02 DeLapa
  10/15/2022 11:30 AM 05U Girls U6-6 5U-G-04 Greene 5U-G-02 Bernick
  10/15/2022 11:30 AM 05U Girls U6-7 5U-G-03 Brown, E. 5U-G-06 Schueneman
  10/15/2022 11:30 AM 05U Girls U6-8 5U-G-05 LaFond 5U-G-01 Assell
  10/15/2022 11:30 AM 08U Girls U8-4 8U-G-05 Pastrick 8U-G-03 Calderwood, Jessa
  10/15/2022 12:00 PM 12U Coed Three Rivers Three Rivers 12U-C-04 Vondran
  10/15/2022 12:00 PM 12U Coed U12-1 12U-C-03 Hess/Szatkowski SWM 2
  10/15/2022 12:15 PM 08U Boys U8-3 8U-B-10 Storm 8U-B-07 Volkerding
  10/15/2022 12:45 PM 10U Girls U10-1 10U-G-03 Jasheway 10U-G-02 Caine
  10/15/2022 1:00 PM 08U Girls U8-4 8U-G-02 Bernick 8U-G-04 Eisenman
  10/15/2022 1:15 PM 10U Boys U10-2 10U-B-03 Carpenter 10U-B-02 Calderwood, Jeff
  10/15/2022 2:00 PM 12U Coed U12-2 12U-C-02 Freer/Farley 12U-C-01 Lattak/Netzley
  10/15/2022 3:30 PM 14U Coed Dowagiac 14U Dowagiac 14U-C-01 Jaramillo/DaWalt
  10/17/2022 5:45 PM 06U Boys U6-1 6U-B-01 Beilman 6U-B-06 Williamson
  10/17/2022 5:45 PM 06U Boys U6-2 6U-B-04 Garces 6U-B-05 Carter
  10/17/2022 5:45 PM 06U Boys U6-3 6U-B-03 Dill 6U-B-02 Borre
  10/17/2022 5:45 PM 10U Girls U10-1 10U-G-01 Brookhouse - 1st Tournament Game 10U-G-02 Caine - 1st Tournament Game Kevin Russell
  10/17/2022 5:45 PM 10U Girls U10-3 10U-G-05 Robertson 10U-G-06 Tjader
  10/17/2022 6:00 PM 10U Girls U10-2 10U-G-03 Jasheway - 1st Tournament Game 10U-G-04 Kietzerow - 1st Tournament Game
  10/18/2022 5:45 PM 08U Boys U8-5 8U-B-05 Haase 8U-B-09 Triemstra
  10/18/2022 5:45 PM 08U Boys U8-4 8U-B-10 Storm 8U-B-08 Siebenmark
  10/18/2022 5:45 PM 08U Boys U8-3 8U-B-02 Carpenter 8U-B-07 Volkerding
  10/18/2022 5:45 PM 12U Coed U12-2 12U-C-04 Vondran 12U-C-02 Freer/Farley Kevin Russell
  10/18/2022 5:45 PM 14U Coed SWM-9 SWM 14U-C-01 Jaramillo/DaWalt
  10/18/2022 6:00 PM 08U Boys U8-2 8U-B-03 Thompson/Lattak 8U-B-06 Jaladi
  10/18/2022 6:00 PM 08U Boys U8-1 8U-B-01 Caine 8U-B-04 Downey
  10/19/2022 5:45 PM 06U Girls U6-3 6U-G-02 Lattak 6U-G-01 Brown, William
  10/19/2022 5:45 PM 06U Girls U6-4 6U-G-04 Singhal 6U-G-03 Pallas
  10/19/2022 5:45 PM 10U Boys U10-3 10U-B-05 Rood 10U-B-06 Werner
  10/19/2022 5:45 PM 10U Boys U10-1 10U-B-01 Bernick - 1st Tournament Game 10U-B-02 Calderwood, Jeff - 1st Tournament Game
  10/19/2022 6:00 PM 10U Boys U10-2 10U-B-03 Carpenter - 1st Tournament Game 10U-B-04 Cheevers - 1st Tournament Game
  10/20/2022 5:30 PM 05U Girls U6-8 5U-G-03 Brown, E. 5U-G-02 Bernick
  10/20/2022 5:45 PM 05U Boys U6-1 5U-B-02 DeLapa 5U-B-01 Carpenter
  10/20/2022 5:45 PM 05U Boys U6-2 5U-B-04 Haase 5U-B-03 Gano
  10/20/2022 5:45 PM 05U Boys U6-3 5U-B-06 Mancik 5U-B-05 Knapp
  10/20/2022 5:45 PM 05U Boys U6-4 5U-B-08 Schulte 5U-B-07 Ross
  10/20/2022 5:45 PM 05U Boys U6-5 5U-B-10 Sill 5U-B-09 Sheskey
  10/20/2022 5:45 PM 05U Girls U6-6 5U-G-01 Assell 5U-G-06 Schueneman
  10/20/2022 5:45 PM 05U Girls U6-7 5U-G-04 Greene 5U-G-05 LaFond
  10/20/2022 5:45 PM 08U Girls U8-4 8U-G-07 Robinson 8U-G-04 Eisenman
  10/20/2022 5:45 PM 08U Girls U8-3 8U-G-06 Privett 8U-G-01 Benson
  10/20/2022 5:45 PM 12U Coed U12-1 12U-C-01 Lattak/Netzley 12U-C-03 Hess/Szatkowski
  10/20/2022 6:00 PM 08U Girls U8-2 8U-G-03 Calderwood, Jessa 8U-G-08 Smith
  10/20/2022 6:30 PM 08U Girls U8-1 8U-G-05 Pastrick 8U-G-02 Bernick
  10/22/2022 9:00 AM 06U Girls U6-2 6U-G-02 Lattak 6U-G-03 Pallas
  10/22/2022 9:00 AM 06U Girls U6-3 6U-G-01 Brown, William 6U-G-04 Singhal
  10/22/2022 9:00 AM 08U Boys U8-1 8U-B-03 Thompson/Lattak 8U-B-02 Carpenter
  10/22/2022 9:00 AM 10U Girls U10-1 10U-G 2nd Tournament Game, Team TBD 10U-G 2nd Tournament Game, Team TBD Kevin Russell
  10/22/2022 9:00 AM 10U Girls U10-2 10U-G Bye Week, Team TBD 10U-G Bye Week, Team TBD
  10/22/2022 9:15 AM 08U Girls U8-3 8U-G-01 Benson 8U-G-05 Pastrick
  10/22/2022 9:30 AM 08U Girls U8-2 8U-G-08 Smith 8U-G-04 Eisenman
  10/22/2022 10:00 AM 08U Boys U8-4 8U-B-04 Downey 8U-B-05 Haase
  10/22/2022 10:15 AM 06U Boys U6-4 6U-B-01 Beilman 6U-B-02 Borre
  10/22/2022 10:15 AM 06U Boys U6-5 6U-B-03 Dill 6U-B-04 Garces
  10/22/2022 10:15 AM 06U Boys U6-6 6U-B-05 Carter 6U-B-06 Williamson
  10/22/2022 10:15 AM 10U Boys U10-1 10U-B 2nd Tournament Game, Team TBD 10U-B 2nd Tournament Game, Team TBD Kevin Russell
  10/22/2022 10:15 AM 10U Boys U10-2 10U-B Bye Week, Team TBD 10U-B Bye Week, Team TBD
  10/22/2022 10:30 AM 08U Boys U8-1 8U-B-01 Caine 8U-B-08 Siebenmark
  10/22/2022 11:00 AM 08U Boys U8-2 8U-B-09 Triemstra 8U-B-07 Volkerding
  10/22/2022 11:30 AM 05U Boys U6-1 5U-B-06 Mancik 5U-B-10 Sill
  10/22/2022 11:30 AM 05U Boys U6-2 5U-B-09 Sheskey 5U-B-07 Ross
  10/22/2022 11:30 AM 05U Boys U6-3 5U-B-01 Carpenter 5U-B-08 Schulte
  10/22/2022 11:30 AM 05U Boys U6-4 5U-B-04 Haase 5U-B-05 Knapp
  10/22/2022 11:30 AM 05U Boys U6-5 5U-B-03 Gano 5U-B-02 DeLapa
  10/22/2022 11:30 AM 05U Girls U6-6 5U-G-01 Assell 5U-G-02 Bernick
  10/22/2022 11:30 AM 05U Girls U6-7 5U-G-03 Brown, E. 5U-G-04 Greene
  10/22/2022 11:30 AM 05U Girls U6-8 5U-G-05 LaFond 5U-G-06 Schueneman
  10/22/2022 11:30 AM 08U Girls U8-4 8U-G-03 Calderwood, Jessa 8U-G-07 Robinson
  10/22/2022 11:30 AM 12U Coed U12-2 12U-C-03 Hess/Szatkowski 12U-C-04 Vondran Kevin Russell
  10/22/2022 12:15 PM 08U Boys U8-3 8U-B-06 Jaladi 8U-B-10 Storm
  10/22/2022 1:00 PM 08U Girls U8-4 8U-G-06 Privett 8U-G-02 Bernick
  10/22/2022 1:00 PM 12U Coed U12-1 12U-C-01 Lattak/Netzley 12U-C-02 Freer/Farley Kevin Russell
  10/22/2022 2:00 PM 14U Coed SWM-9 SWM 14U-C-01 Jaramillo/DaWalt
  10/22/2022 2:30 PM 10U Girls U10-1 10U-G 2nd Tournament Game, Team TBD 10U-G 2nd Tournament Game, Team TBD Kevin Russell
  10/22/2022 3:45 PM 10U Boys U10-1 10U-B 2nd Tournament Game, Team TBD 10U-B 2nd Tournament Game, Team TBD Kevin Russell
  10/25/2022 5:45 PM 10U Girls U10-1 10U-G Championship Game, Team TBD 10U-G Championship Game, Team TBD Kevin Russell
  10/27/2022 5:45 PM 10U Boys U10-1 10U-B Championship Game, Team TBD 10U-B Championship Game, Team TBD Kevin Russell

Warning: Check back often as schedules are subject to change.

Last Schedule Changes: 09/16/2022              Last Functionality Updates: 11/16/2015
Legal Stuff    Admin Login     Developed By