Match Selector
Begin with your Season, then select the Match criteria you wish to seach by

  Dates: 
Division: 
      Venue: 
     
Field: 
Season: 
     Available Records:  336 
Click on individual team for single team schedule    
   Date Time Division Location Home Team Away Team Referee Asst Ref-1 Asst Ref-2
  04/19/2021 5:30 PM 12U Coed U12-2 12U-04 Tenbarge 12U-05 Papanek
  04/19/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-1 08UB-10 Szatkowski 08UB-06 Bernick
  04/19/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-3 08UB-07 Caderwood/Keusch 08UB-09 Hawkins
  04/19/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-1 6UB-03 LaFond 6UB-06 Pennington/Boyan
  04/19/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-2 6UB-02 Robertson 6UB-07 Triemstra
  04/19/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-5 6UB-04 Shah/Nydza 6UB-08 Drabousky
  04/19/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-6 6UB-01 Lattak 6UB-05 Gerard
  04/19/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-08 Reece 08UB-01 Mwenya
  04/19/2021 7:00 PM 12U Coed U12-1 12U-02 Snyder 12U-03 Werner John Papanek
  04/20/2021 5:30 PM 10U - Girls U10-1 10UG-4 Deitrich 10UG-6 Benson
  04/20/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-1 08UG-10 Meyers/Caid 08UG-06 Septoski
  04/20/2021 6:00 PM 10U - Girls U10-2 10U - Girls Trainer
  04/20/2021 6:00 PM 6U - Girls U6-3 6UG-02 Schilling 6UG-01 Hadley
  04/20/2021 6:00 PM 6U - Girls U6-4 6UG-04 Kittrell 6UG-03 Page
  04/20/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-2 08UG-07 Machado 08UG-09 Sauer
  04/20/2021 7:00 PM 16_19U U14-1 16/19U Trainer
  04/21/2021 5:30 PM 10U - Boys U10-2 10UB-1 Searles 10UB-3 MacKay John Papanek
  04/21/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-1 08UB-05 Crow 08UB-04 Stempien
  04/21/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-1 5UB-09 Hadley 5UB-07 Reece
  04/21/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-2 5UB-01 Siebenmark 5UB-05 Troyer
  04/21/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-3 5UB-03 Silcox 5UB-10 Caine
  04/21/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-4 5UB-06 Kline 5UB-02 Haase
  04/21/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-5 5UB-04 Garces 5UB-08 Grothous
  04/21/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-02 Sargent 08UB-03 Cheevers
  04/21/2021 7:00 PM 10U - Boys U10-1 10UB-5 Thomas 10UB-2 Lattak
  04/22/2021 5:30 PM 10U - Girls U10-2 10UG-5 Hess 10UG-2 Ojala
  04/22/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-1 08UG-08 Wright 08UG-01 Tjader
  04/22/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-3 08UG-05 Harris 08UG-04 Tigelaar
  04/22/2021 6:00 PM 10U - Boys U12-1 10U - Boys Trainer
  04/22/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-1 5UG-05 Davis 5UG-02 Hirst
  04/22/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-2 5UG-04 Klee 5UG-03 Martin
  04/22/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-5 5UG-01 Lattak 5UG-06 Bernick
  04/22/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-6 5UG-07 Hawkins 5UG-08 Calderwood
  04/22/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-2 08UG-02 Schilling 08UG-03 Naudi
  04/22/2021 7:00 PM 10U - Girls U10-1 10UG-1 Klee 10UG-3 Kittrell
  04/22/2021 7:00 PM 12U Coed U12-1 12U Coed Trainer
  04/24/2021 9:00 AM 10U - Girls U10-1 10UG-4 Deitrich 10UG-1 Klee
  04/24/2021 9:00 AM 12U Coed U12-2 12U-05 Papanek 12U-02 Snyder
  04/24/2021 9:00 AM 6U - Girls U6-5 6UG-03 Page 6UG-02 Schilling
  04/24/2021 9:00 AM 6U - Girls U6-6 6UG-04 Kittrell 6UG-01 Hadley
  04/24/2021 9:00 AM 8U - Girls U8-3 08UG-07 Machado 08UG-06 Septoski
  04/24/2021 9:00 AM 8U - Girls U8-1 08UG-04 Tigelaar 08UG-09 Sauer
  04/24/2021 10:00 AM 8U - Girls U8-2 08UG-08 Wright 08UG-03 Naudi
  04/24/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-5 6UB-01 Lattak 6UB-04 Shah/Nydza
  04/24/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-6 6UB-08 Drabousky 6UB-02 Robertson
  04/24/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-3 6UB-07 Triemstra 6UB-03 LaFond
  04/24/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-4 6UB-05 Gerard 6UB-06 Pennington/Boyan
  04/24/2021 10:30 AM 10U - Girls U10-2 10UG-3 Kittrell 10UG-5 Hess
  04/24/2021 10:30 AM 12U Coed U12-1 12U-01 Searles 12U-03 Werner
  04/24/2021 10:30 AM 16_19U Three Rivers Three Rivers 16/19U-C-01 Jaramillo
  04/24/2021 10:30 AM 8U - Girls U8-3 08UG-05 Harris 08UG-02 Schilling
  04/24/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-6 5UB-03 Silcox 5UB-08 Grothous
  04/24/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-2 5UB-06 Kline 5UB-04 Garces
  04/24/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-3 5UB-02 Haase 5UB-05 Troyer
  04/24/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-4 5UB-10 Caine 5UB-09 Hadley
  04/24/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-5 5UB-01 Siebenmark 5UB-07 Reece
  04/24/2021 11:30 AM 8U - Boys U8-2 08UB-04 Stempien 08UB-09 Hawkins
  04/24/2021 12:00 PM 10U - Boys Paw Paw Paw Paw 10UB-5 Thomas
  04/24/2021 12:00 PM 10U - Girls U10-2 10UG-2 Ojala 10UG-6 Benson John Papanek
  04/24/2021 12:00 PM 8U - Boys U8-1 08UB-05 Crow 08UB-02 Sargent
  04/24/2021 12:30 PM 8U - Girls U8-3 08UG-01 Tjader 08UG-10 Meyers/Caid
  04/24/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-5 5UG-07 Hawkins 5UG-01 Lattak
  04/24/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-6 5UG-06 Bernick 5UG-04 Klee
  04/24/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-3 5UG-03 Martin 5UG-05 Davis
  04/24/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-4 5UG-08 Calderwood 5UG-02 Hirst
  04/24/2021 1:00 PM 10U - Boys U10-1 10UB-3 MacKay 10UB-4 Stewart John Papanek
  04/24/2021 1:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-08 Reece 08UB-03 Cheevers
  04/24/2021 1:30 PM 10U - Boys Paw Paw Paw Paw 10UB-5 Thomas
  04/24/2021 1:30 PM 12U Coed Dowagiac Dowagiac 12U-04 Tenbarge
  04/24/2021 2:00 PM 10U - Boys U10-2 10UB-1 Searles 10UB-2 Lattak
  04/24/2021 2:00 PM 8U - Boys U8-3 08UB-01 Mwenya 08UB-10 Szatkowski
  04/24/2021 2:00 PM 8U - Boys U8-1 08UB-07 Caderwood/Keusch 08UB-06 Bernick
  04/24/2021 2:30 PM 16_19U U14-1 16/19U-C-02 Walker Paw Paw
  04/26/2021 5:30 PM 12U Coed U12-2 12U-03 Werner 12U-04 Tenbarge
  04/26/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-1 08UB-05 Crow 08UB-08 Reece
  04/26/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-3 08UB-07 Caderwood/Keusch 08UB-04 Stempien
  04/26/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-1 6UB-05 Gerard 6UB-02 Robertson
  04/26/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-2 6UB-01 Lattak 6UB-07 Triemstra
  04/26/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-3 6UB-06 Pennington/Boyan 6UB-08 Drabousky
  04/26/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-4 6UB-04 Shah/Nydza 6UB-03 LaFond
  04/26/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-06 Bernick 08UB-01 Mwenya
  04/26/2021 7:00 PM 12U Coed U12-1 12U-01 Searles 12U-02 Snyder
  04/27/2021 5:30 PM 10U - Girls U10-1 10UG-2 Ojala 10UG-4 Deitrich
  04/27/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-1 08UG-07 Machado 08UG-04 Tigelaar
  04/27/2021 6:00 PM 10U - Girls U10-2 10U - Girls Trainer
  04/27/2021 6:00 PM 6U - Girls U6-1 6UG-01 Hadley 6UG-03 Page
  04/27/2021 6:00 PM 6U - Girls U6-2 6UG-04 Kittrell 6UG-02 Schilling
  04/27/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-2 08UG-06 Septoski 08UG-01 Tjader
  04/27/2021 7:00 PM 16_19U U14-1 16/19U Trainer
  04/28/2021 5:30 PM 10U - Boys U10-2 10UB-1 Searles 10UB-5 Thomas John Papanek
  04/28/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-1 08UB-03 Cheevers 08UB-10 Szatkowski
  04/28/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-6 5UB-01 Siebenmark 5UB-02 Haase
  04/28/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-2 5UB-07 Reece 5UB-10 Caine
  04/28/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-3 5UB-08 Grothous 5UB-09 Hadley
  04/28/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-4 5UB-04 Garces 5UB-05 Troyer
  04/28/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-5 5UB-06 Kline 5UB-03 Silcox
  04/28/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-02 Sargent 08UB-09 Hawkins
  04/28/2021 7:00 PM 10U - Boys U10-1 10UB-2 Lattak 10UB-4 Stewart John Papanek
  04/29/2021 5:30 PM 10U - Girls U10-2 10UG-6 Benson 10UG-3 Kittrell
  04/29/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-1 08UG-03 Naudi 08UG-10 Meyers/Caid
  04/29/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-3 08UG-02 Schilling 08UG-09 Sauer
  04/29/2021 6:00 PM 10U - Boys U12-1 10U - Boys Trainer
  04/29/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-1 5UG-08 Calderwood 5UG-04 Klee
  04/29/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-2 5UG-07 Hawkins 5UG-03 Martin
  04/29/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-3 5UG-02 Hirst 5UG-06 Bernick
  04/29/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-4 5UG-01 Lattak 5UG-05 Davis
  04/29/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-2 08UG-05 Harris 08UG-08 Wright
  04/29/2021 7:00 PM 10U - Girls U10-1 10UG-1 Klee 10UG-5 Hess
  04/29/2021 7:00 PM 12U Coed U12-1 12U Coed Trainer
  05/01/2021 9:00 AM 10U - Girls U10-1 10UG-6 Benson 10UG-1 Klee
  05/01/2021 9:00 AM 12U Coed U12-2 12U-05 Papanek 12U-04 Tenbarge
  05/01/2021 9:00 AM 16_19U Paw Paw Paw Paw 16/19U-C-01 Jaramillo
  05/01/2021 9:00 AM 6U - Girls U6-3 6UG-01 Hadley 6UG-02 Schilling
  05/01/2021 9:00 AM 6U - Girls U6-4 6UG-03 Page 6UG-04 Kittrell
  05/01/2021 9:00 AM 8U - Girls U8-1 08UG-03 Naudi 08UG-04 Tigelaar
  05/01/2021 9:00 AM 8U - Girls U8-3 08UG-05 Harris 08UG-06 Septoski
  05/01/2021 10:00 AM 8U - Girls U8-2 08UG-07 Machado 08UG-08 Wright
  05/01/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-1 6UB-02 Robertson 6UB-03 LaFond
  05/01/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-2 6UB-07 Triemstra 6UB-06 Pennington/Boyan
  05/01/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-5 6UB-05 Gerard 6UB-04 Shah/Nydza
  05/01/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-6 6UB-08 Drabousky 6UB-01 Lattak
  05/01/2021 10:30 AM 10U - Girls U10-2 10UG-2 Ojala 10UG-3 Kittrell
  05/01/2021 10:30 AM 12U Coed U12-1 12U-03 Werner 12U-02 Snyder
  05/01/2021 10:30 AM 12U Coed South Haven South Haven 12U-01 Searles
  05/01/2021 10:30 AM 8U - Girls U8-3 08UG-09 Sauer 08UG-10 Meyers/Caid
  05/01/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-1 5UB-10 Caine 5UB-04 Garces
  05/01/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-6 5UB-08 Grothous 5UB-02 Haase
  05/01/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-3 5UB-06 Kline 5UB-07 Reece
  05/01/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-4 5UB-01 Siebenmark 5UB-03 Silcox
  05/01/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-5 5UB-05 Troyer 5UB-09 Hadley
  05/01/2021 12:00 PM 10U - Boys South Haven South Haven 10UB-1 Searles
  05/01/2021 12:00 PM 16_19U U14-1 16/19U-C-02 Walker Three Rivers
  05/01/2021 12:00 PM 8U - Boys U8-1 08UB-03 Cheevers 08UB-04 Stempien
  05/01/2021 12:30 PM 8U - Girls U8-3 08UG-01 Tjader 08UG-02 Schilling
  05/01/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-1 5UG-04 Klee 5UG-05 Davis
  05/01/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-2 5UG-03 Martin 5UG-02 Hirst
  05/01/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-5 5UG-08 Calderwood 5UG-01 Lattak
  05/01/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-6 5UG-06 Bernick 5UG-07 Hawkins
  05/01/2021 1:00 PM 10U - Boys U10-1 10UB-5 Thomas 10UB-4 Stewart
  05/01/2021 1:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-01 Mwenya 08UB-02 Sargent
  05/01/2021 2:00 PM 10U - Boys U10-2 10UB-2 Lattak 10UB-3 MacKay
  05/01/2021 2:00 PM 8U - Boys U8-3 08UB-05 Crow 08UB-06 Bernick
  05/01/2021 2:00 PM 8U - Boys U8-1 08UB-07 Caderwood/Keusch 08UB-08 Reece
  05/01/2021 2:30 PM 8U - Boys U8-2 08UB-09 Hawkins 08UB-10 Szatkowski
  05/01/2021 3:00 PM 10U - Girls U10-1 10UG-5 Hess 10UG-4 Deitrich
  05/03/2021 5:30 PM 12U Coed U12-2 12U-04 Tenbarge 12U-02 Snyder
  05/03/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-1 08UB-06 Bernick 08UB-08 Reece
  05/03/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-3 08UB-10 Szatkowski 08UB-05 Crow
  05/03/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-5 6UB-05 Gerard 6UB-07 Triemstra
  05/03/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-6 6UB-03 LaFond 6UB-08 Drabousky
  05/03/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-3 6UB-02 Robertson 6UB-01 Lattak
  05/03/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-4 6UB-04 Shah/Nydza 6UB-06 Pennington/Boyan
  05/03/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-02 Sargent 08UB-04 Stempien
  05/03/2021 7:00 PM 12U Coed U12-1 12U-01 Searles 12U-05 Papanek
  05/04/2021 5:30 PM 10U - Girls U10-1 10UG-2 Ojala 10UG-1 Klee
  05/04/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-1 08UG-06 Septoski 08UG-08 Wright
  05/04/2021 6:00 PM 6U - Girls U6-5 6UG-02 Schilling 6UG-03 Page
  05/04/2021 6:00 PM 6U - Girls U6-6 6UG-01 Hadley 6UG-04 Kittrell
  05/04/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-3 8U - Boys Trainer
  05/04/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-2 08UG-10 Meyers/Caid 08UG-05 Harris
  05/04/2021 7:00 PM 16_19U U14-1 16/19U Trainer
  05/05/2021 5:30 PM 10U - Boys U10-2 10UB-2 Lattak 10UB-1 Searles
  05/05/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-1 08UB-09 Hawkins 08UB-01 Mwenya
  05/05/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-1 5UB-07 Reece 5UB-03 Silcox
  05/05/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-6 5UB-09 Hadley 5UB-06 Kline
  05/05/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-3 5UB-04 Garces 5UB-02 Haase
  05/05/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-4 5UB-05 Troyer 5UB-10 Caine
  05/05/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-5 5UB-08 Grothous 5UB-01 Siebenmark
  05/05/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-03 Cheevers 08UB-07 Caderwood/Keusch
  05/05/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-3 8U - Girls Trainer
  05/05/2021 7:00 PM 10U - Boys U10-1 10UB-4 Stewart 10UB-3 MacKay
  05/05/2021 7:00 PM 10U - Girls U10-2 10U - Girls Trainer
  05/06/2021 5:30 PM 10U - Girls U10-2 10UG-4 Deitrich 10UG-3 Kittrell
  05/06/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-1 08UG-02 Schilling 08UG-04 Tigelaar
  05/06/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-3 08UG-09 Sauer 08UG-01 Tjader
  05/06/2021 6:00 PM 10U - Boys U12-1 10U - Boys Trainer
  05/06/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-5 5UG-08 Calderwood 5UG-03 Martin
  05/06/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-6 5UG-05 Davis 5UG-06 Bernick
  05/06/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-3 5UG-04 Klee 5UG-07 Hawkins
  05/06/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-4 5UG-01 Lattak 5UG-02 Hirst
  05/06/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-2 08UG-03 Naudi 08UG-07 Machado
  05/06/2021 7:00 PM 10U - Girls U10-1 10UG-6 Benson 10UG-5 Hess
  05/06/2021 7:00 PM 12U Coed U12-1 12U Coed Trainer
  05/08/2021 9:00 AM 10U - Girls U10-1 10UG-6 Benson 10UG-4 Deitrich
  05/08/2021 9:00 AM 12U Coed U12-2 12U-04 Tenbarge 12U-03 Werner
  05/08/2021 9:00 AM 6U - Girls U6-1 6UG-03 Page 6UG-01 Hadley
  05/08/2021 9:00 AM 6U - Girls U6-2 6UG-02 Schilling 6UG-04 Kittrell
  05/08/2021 9:00 AM 8U - Girls U8-1 08UG-05 Harris 08UG-07 Machado
  05/08/2021 9:00 AM 8U - Girls U8-3 08UG-09 Sauer 08UG-06 Septoski
  05/08/2021 10:00 AM 8U - Girls U8-2 08UG-08 Wright 08UG-04 Tigelaar
  05/08/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-1 6UB-04 Shah/Nydza 6UB-02 Robertson
  05/08/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-2 6UB-03 LaFond 6UB-05 Gerard
  05/08/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-3 6UB-06 Pennington/Boyan 6UB-01 Lattak
  05/08/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-4 6UB-07 Triemstra 6UB-08 Drabousky
  05/08/2021 10:30 AM 10U - Girls U10-2 10UG-3 Kittrell 10UG-1 Klee
  05/08/2021 10:30 AM 12U Coed U12-1 12U-02 Snyder 12U-01 Searles
  05/08/2021 10:30 AM 8U - Girls U8-3 08UG-10 Meyers/Caid 08UG-02 Schilling
  05/08/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-1 5UB-06 Kline 5UB-01 Siebenmark
  05/08/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-2 5UB-05 Troyer 5UB-07 Reece
  05/08/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-6 5UB-10 Caine 5UB-08 Grothous
  05/08/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-4 5UB-09 Hadley 5UB-04 Garces
  05/08/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-5 5UB-03 Silcox 5UB-02 Haase
  05/08/2021 11:30 AM 8U - Boys U8-2 08UB-10 Szatkowski 08UB-02 Sargent
  05/08/2021 12:00 PM 10U - Boys Paw Paw Paw Paw 10UB-4 Stewart
  05/08/2021 12:00 PM 10U - Girls U10-2 10UG-2 Ojala 10UG-5 Hess
  05/08/2021 12:00 PM 8U - Boys U8-1 08UB-01 Mwenya 08UB-03 Cheevers
  05/08/2021 12:30 PM 8U - Girls U8-3 08UG-01 Tjader 08UG-03 Naudi
  05/08/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-1 5UG-01 Lattak 5UG-04 Klee
  05/08/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-2 5UG-05 Davis 5UG-08 Calderwood
  05/08/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-3 5UG-02 Hirst 5UG-07 Hawkins
  05/08/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-4 5UG-03 Martin 5UG-06 Bernick
  05/08/2021 1:00 PM 10U - Boys U10-1 10UB-3 MacKay 10UB-1 Searles
  05/08/2021 1:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-08 Reece 08UB-04 Stempien
  05/08/2021 2:00 PM 10U - Boys U10-2 10UB-2 Lattak 10UB-5 Thomas
  05/08/2021 2:00 PM 8U - Boys U8-3 08UB-05 Crow 08UB-07 Caderwood/Keusch
  05/08/2021 2:00 PM 8U - Boys U8-1 08UB-09 Hawkins 08UB-06 Bernick
  05/08/2021 2:30 PM 16_19U U14-1 16/19U-C-02 Walker 16/19U-C-01 Jaramillo
  05/10/2021 5:30 PM 12U Coed U12-2 12U-02 Snyder 12U-05 Papanek
  05/10/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-1 08UB-04 Stempien 08UB-10 Szatkowski
  05/10/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-3 08UB-01 Mwenya 08UB-07 Caderwood/Keusch
  05/10/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-1 6UB-05 Gerard 6UB-08 Drabousky
  05/10/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-2 6UB-01 Lattak 6UB-03 LaFond
  05/10/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-5 6UB-04 Shah/Nydza 6UB-07 Triemstra
  05/10/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-6 6UB-02 Robertson 6UB-06 Pennington/Boyan
  05/10/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-09 Hawkins 08UB-08 Reece
  05/10/2021 7:00 PM 12U Coed U12-1 12U-03 Werner 12U-01 Searles
  05/11/2021 5:30 PM 10U - Girls U10-1 10UG-6 Benson 10UG-2 Ojala
  05/11/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-1 08UG-04 Tigelaar 08UG-10 Meyers/Caid
  05/11/2021 6:00 PM 6U - Girls U6-3 6UG-02 Schilling 6UG-01 Hadley
  05/11/2021 6:00 PM 6U - Girls U6-4 6UG-04 Kittrell 6UG-03 Page
  05/11/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-3 8U - Boys Trainer
  05/11/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-2 08UG-01 Tjader 08UG-07 Machado
  05/11/2021 7:00 PM 16_19U U14-1 16/19U Trainer
  05/12/2021 5:30 PM 10U - Boys U10-2 10UB-5 Thomas 10UB-3 MacKay
  05/12/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-1 08UB-03 Cheevers 08UB-05 Crow
  05/12/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-1 5UB-02 Haase 5UB-09 Hadley
  05/12/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-2 5UB-10 Caine 5UB-01 Siebenmark
  05/12/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-6 5UB-05 Troyer 5UB-03 Silcox
  05/12/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-4 5UB-08 Grothous 5UB-06 Kline
  05/12/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-5 5UB-07 Reece 5UB-04 Garces
  05/12/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-06 Bernick 08UB-02 Sargent
  05/12/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-3 8U - Girls Trainer
  05/12/2021 7:00 PM 10U - Boys U10-1 10UB-1 Searles 10UB-4 Stewart
  05/12/2021 7:00 PM 10U - Girls U10-2 10U - Girls Trainer
  05/13/2021 5:30 PM 10U - Girls U10-2 10UG-5 Hess 10UG-3 Kittrell
  05/13/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-1 08UG-09 Sauer 08UG-08 Wright
  05/13/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-3 08UG-03 Naudi 08UG-05 Harris
  05/13/2021 6:00 PM 10U - Boys U12-1 10U - Boys Trainer
  05/13/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-1 5UG-08 Calderwood 5UG-06 Bernick
  05/13/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-2 5UG-07 Hawkins 5UG-05 Davis
  05/13/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-5 5UG-01 Lattak 5UG-03 Martin
  05/13/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-6 5UG-04 Klee 5UG-02 Hirst
  05/13/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-2 08UG-06 Septoski 08UG-02 Schilling
  05/13/2021 7:00 PM 10U - Girls U10-1 10UG-1 Klee 10UG-4 Deitrich
  05/13/2021 7:00 PM 12U Coed U12-1 12U Coed Trainer
  05/15/2021 9:00 AM 10U - Girls U10-1 10UG-5 Hess 10UG-1 Klee
  05/15/2021 9:00 AM 12U Coed U12-2 12U-03 Werner 12U-05 Papanek
  05/15/2021 9:00 AM 6U - Girls U6-5 6UG-03 Page 6UG-02 Schilling
  05/15/2021 9:00 AM 6U - Girls U6-6 6UG-04 Kittrell 6UG-01 Hadley
  05/15/2021 9:00 AM 8U - Girls U8-1 08UG-03 Naudi 08UG-09 Sauer
  05/15/2021 9:00 AM 8U - Girls U8-3 08UG-10 Meyers/Caid 08UG-07 Machado
  05/15/2021 10:00 AM 8U - Girls U8-2 08UG-04 Tigelaar 08UG-06 Septoski
  05/15/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-5 6UB-06 Pennington/Boyan 6UB-03 LaFond
  05/15/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-6 6UB-07 Triemstra 6UB-02 Robertson
  05/15/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-3 6UB-08 Drabousky 6UB-04 Shah/Nydza
  05/15/2021 10:15 AM 6U - Boys U6-4 6UB-05 Gerard 6UB-01 Lattak
  05/15/2021 10:30 AM 10U - Girls U10-2 10UG-3 Kittrell 10UG-6 Benson
  05/15/2021 10:30 AM 12U Coed U12-1 12U-04 Tenbarge 12U-01 Searles
  05/15/2021 10:30 AM 12U Coed South Haven South Haven 12U-02 Snyder
  05/15/2021 10:30 AM 8U - Girls U8-3 08UG-02 Schilling 08UG-08 Wright
  05/15/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-1 5UB-08 Grothous 5UB-05 Troyer
  05/15/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-2 5UB-04 Garces 5UB-03 Silcox
  05/15/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-3 5UB-09 Hadley 5UB-01 Siebenmark
  05/15/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-6 5UB-02 Haase 5UB-07 Reece
  05/15/2021 11:30 AM 5U - Boys U6-5 5UB-10 Caine 5UB-06 Kline
  05/15/2021 11:30 AM 8U - Boys U8-2 08UB-04 Stempien 08UB-06 Bernick
  05/15/2021 12:00 PM 10U - Boys Paw Paw Paw Paw 10UB-3 MacKay
  05/15/2021 12:00 PM 10U - Girls U10-2 10UG-4 Deitrich 10UG-2 Ojala
  05/15/2021 12:00 PM 8U - Boys U8-1 08UB-01 Mwenya 08UB-05 Crow
  05/15/2021 12:30 PM 8U - Girls U8-3 08UG-01 Tjader 08UG-05 Harris
  05/15/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-5 5UG-02 Hirst 5UG-05 Davis
  05/15/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-6 5UG-03 Martin 5UG-04 Klee
  05/15/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-3 5UG-06 Bernick 5UG-01 Lattak
  05/15/2021 12:45 PM 5U - Girls U6-4 5UG-08 Calderwood 5UG-07 Hawkins
  05/15/2021 1:00 PM 10U - Boys U10-1 10UB-5 Thomas 10UB-1 Searles
  05/15/2021 1:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-02 Sargent 08UB-08 Reece
  05/15/2021 2:00 PM 10U - Boys U10-2 10UB-4 Stewart 10UB-2 Lattak
  05/15/2021 2:00 PM 8U - Boys U8-3 08UB-10 Szatkowski 08UB-07 Caderwood/Keusch
  05/15/2021 2:00 PM 8U - Boys U8-1 08UB-03 Cheevers 08UB-09 Hawkins
  05/15/2021 2:30 PM 16_19U U14-1 16/19U-C-01 Jaramillo Paw Paw
  05/16/2021 4:00 PM 16_19U Three Rivers Three Rivers 16/19U-C-02 Walker
  05/17/2021 5:30 PM 12U Coed U12-2 12U-05 Papanek 12U-03 Werner
  05/17/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-1 08UB-05 Crow 08UB-09 Hawkins
  05/17/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-3 08UB-10 Szatkowski 08UB-08 Reece
  05/17/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-1 6UB-04 Shah/Nydza 6UB-01 Lattak
  05/17/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-2 6UB-02 Robertson 6UB-08 Drabousky
  05/17/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-3 6UB-03 LaFond 6UB-07 Triemstra
  05/17/2021 6:00 PM 6U - Boys U6-4 6UB-06 Pennington/Boyan 6UB-05 Gerard
  05/17/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-02 Sargent 08UB-07 Caderwood/Keusch
  05/17/2021 7:00 PM 12U Coed U12-1 12U-01 Searles 12U-04 Tenbarge
  05/18/2021 5:30 PM 10U - Girls U10-1 10UG-1 Klee 10UG-6 Benson
  05/18/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-1 08UG-05 Harris 08UG-09 Sauer
  05/18/2021 6:00 PM 6U - Girls U6-1 6UG-01 Hadley 6UG-03 Page
  05/18/2021 6:00 PM 6U - Girls U6-2 6UG-04 Kittrell 6UG-02 Schilling
  05/18/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-3 8U - Boys Trainer
  05/18/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-2 08UG-10 Meyers/Caid 08UG-08 Wright
  05/18/2021 7:00 PM 16_19U U14-1 16/19U Trainer
  05/19/2021 5:30 PM 10U - Boys U10-2 10UB-3 MacKay 10UB-2 Lattak
  05/19/2021 5:45 PM 8U - Boys U8-1 08UB-03 Cheevers 08UB-06 Bernick
  05/19/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-1 5UB-06 Kline 5UB-05 Troyer
  05/19/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-2 5UB-09 Hadley 5UB-03 Silcox
  05/19/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-3 5UB-04 Garces 5UB-01 Siebenmark
  05/19/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-6 5UB-08 Grothous 5UB-07 Reece
  05/19/2021 6:00 PM 5U - Boys U6-5 5UB-10 Caine 5UB-02 Haase
  05/19/2021 6:00 PM 8U - Boys U8-2 08UB-01 Mwenya 08UB-04 Stempien
  05/19/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-3 8U - Girls Trainer
  05/19/2021 7:00 PM 10U - Boys U10-1 10UB-4 Stewart 10UB-5 Thomas
  05/19/2021 7:00 PM 10U - Girls U10-2 10U - Girls Trainer
  05/20/2021 5:30 PM 10U - Girls U10-2 10UG-4 Deitrich 10UG-5 Hess
  05/20/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-1 08UG-02 Schilling 08UG-07 Machado
  05/20/2021 5:45 PM 8U - Girls U8-3 08UG-03 Naudi 08UG-06 Septoski
  05/20/2021 6:00 PM 10U - Boys U12-1 10U - Boys Trainer
  05/20/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-1 5UG-01 Lattak 5UG-07 Hawkins
  05/20/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-2 5UG-04 Klee 5UG-06 Bernick
  05/20/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-3 5UG-05 Davis 5UG-03 Martin
  05/20/2021 6:00 PM 5U - Girls U6-4 5UG-02 Hirst 5UG-08 Calderwood
  05/20/2021 6:00 PM 8U - Girls U8-2 08UG-01 Tjader 08UG-04 Tigelaar
  05/20/2021 7:00 PM 10U - Girls U10-1 10UG-3 Kittrell 10UG-2 Ojala
  05/20/2021 7:00 PM 12U Coed U12-1 12U Coed Trainer
  05/22/2021 9:00 AM 12U Coed Three Rivers Three Rivers 12U-05 Papanek
  05/22/2021 9:00 AM 12U Coed U12-2 12U-01 Searles 12U-02 Snyder
  05/22/2021 9:00 AM 16_19U Paw Paw Paw Paw 16/19U-C-02 Walker
  05/22/2021 10:30 AM 12U Coed U12-1 12U-03 Werner 12U-04 Tenbarge
  05/22/2021 12:00 PM 10U - Boys Paw Paw Paw Paw 10UB-2 Lattak
  05/22/2021 12:00 PM 16_19U U14-1 16/19U-C-01 Jaramillo Three Rivers
  05/24/2021 6:00 PM 16_19U U14-1 16/19U-C-01 Jaramillo 16/19U-C-02 Walker

Warning: Check back often as schedules are subject to change.

Last Schedule Changes: 04/18/2021              Last Functionality Updates: 11/16/2015
Legal Stuff    Admin Login     Developed By