Match Selector
Select the Match criteria you wish to seach by

  Dates: 
  Division: 
Location: 
Season: 
     Available Records:  410 
   Date Time Division Location Home Team / Away Team  Score
  09/07/2019 9:30 AM 12U - Boys Three Rivers H   Three Rivers   
A   12U-B-04 Goodwin   
  09/07/2019 10:30 AM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-03 Searles   
A   South Haven-2   
  09/07/2019 10:30 AM 16/19U Coed Three Rivers H   Three Rivers   
A   16/19U-C-01 Walker   
  09/07/2019 12:00 PM 10U - Girls South Haven H   South Haven   
A   10U-G-04 Snyder   
  09/07/2019 2:30 PM 14U Coed Dowagiac H   Dowagiac   
A   14U-C-02 Jaramillo   
  09/14/2019 9:00 AM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-07 Slayback   
A   South Haven   
  09/14/2019 9:00 AM 14U Coed U14-1 H   14U-C-01 Gonzalez   
A   14U-C-02 Jaramillo   
  09/14/2019 9:00 AM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-06 Searles   
A   8U-B-03 Zwiller   
  09/14/2019 9:00 AM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-04 Ramsey   
A   8U-B-01 Jimenez   
  09/14/2019 9:30 AM 12U - Girls U12-2 H   12U-G-01 Kurth   
A   12U-G-02 Goodwin   
  09/14/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-1 H   6U-G-01 VanDeWege   
A   6U-G-02 Gano   
  09/14/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-2 H   6U-G-03 Robles   
A   6U-G-04 Jasheway   
  09/14/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-3 H   6U-G-08 Storm   
A   6U-G-05 Antonelli   
  09/14/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-4 H   6U-G-06 Kietzerow   
A   6U-G-07 Tigelaar   
  09/14/2019 9:30 AM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-09 Schilling   
A   8U-G-05 Kittrell   
  09/14/2019 10:00 AM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-07 Rush   
A   8U-B-02 Rood   
  09/14/2019 10:30 AM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-07 Rick   
A   South Haven   
  09/14/2019 11:00 AM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-01 Searles   
A   10U-B-02 Haumersen   
  09/14/2019 11:00 AM 12U - Girls U12-1 H   12U-G-03 Russell   
A   Paw Paw   
  09/14/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-1 H   6U-B-09 Schmidke   
A   6U-B-05 Bernick   
  09/14/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-2 H   6U-B-08 Szatkowski   
A   6U-B-10 Vieira   
  09/14/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-3 H   6U-B-07 Mwenya   
A   6U-B-02 Rush   
  09/14/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-4 H   6U-B-06 Hawkins   
A   6U-B-03 Murawski   
  09/14/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-5 H   6U-B-04 Bonds   
A   6U-B-01 Pastrick   
  09/14/2019 11:30 AM 8U - Boys U8-3 H   8U-B-09 Caniff   
A   8U-B-05 Lattak   
  09/14/2019 12:00 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-01 Peek   
A   10U-G-02 Goveia   
  09/14/2019 12:00 PM 12U - Boys U12-2 H   12U-B-02 Crawford   
A   12U-B-04 Goodwin   
  09/14/2019 12:00 PM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-08 Antonelli   
A   8U-B-10 Werner   
  09/14/2019 12:00 PM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-08 Roche   
A   8U-G-10 Krishamurthy   
  09/14/2019 12:30 PM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-06 Jackson   
A   8U-G-03 Hess   
  09/14/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-1 H   5U-B-01 Snyder   
A   5U-B-02   
  09/14/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-2 H   5U-B-03 Hartsell   
A   5U-B-04 Lattak   
  09/14/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-3 H   5U-B-05 Schmitt   
A   5U-B-06   
  09/14/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-4 H   5U-G-01 Krauss   
A   5U-G-02 Engeln   
  09/14/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-5 H   5U-G-03 Lieberman   
A   5U-G-04 Kittrell   
  09/14/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-6 H   5U-G-05 Schilling   
A   5U-G-06 VanDeWege   
  09/14/2019 1:00 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-03 Hooker   
A   10U-B-04 MacKay   
  09/14/2019 2:00 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-03 Radford   
A   10U-G-04 Snyder   
  09/14/2019 2:00 PM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-03 Searles   
A   12U-B-01 Dobson   
  09/14/2019 2:00 PM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-07 Danneffel   
A   8U-G-02 Goveia   
  09/14/2019 2:30 PM 16/19U Coed U14-2 H   16/19U-C-01 Walker   
A   16/19U-C-02 Jaramillo   
  09/14/2019 2:30 PM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-04 Septoski   
A   8U-G-01 Engeln   
  09/14/2019 3:00 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-05 Holleman   
A   10U-B-06 Celik   
  09/14/2019 3:30 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-05 Klee   
A   10U-G-06 Tenbarge   
  09/16/2019 5:30 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-01 Searles   
A   10U-B-06 Celik   
  09/16/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-10 Krishamurthy   
A   8U-G-06 Jackson   
  09/16/2019 6:00 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-03 Hooker   
A   Coloma -1   
  09/16/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-5 H   6U-G-03 Robles   
A   6U-G-06 Kietzerow   
  09/16/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-6 H   6U-G-07 Tigelaar   
A   6U-G-08 Storm   
  09/16/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-3 H   6U-G-05 Antonelli   
A   6U-G-01 VanDeWege   
  09/16/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-4 H   6U-G-04 Jasheway   
A   6U-G-02 Gano   
  09/16/2019 6:00 PM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-05 Kittrell   
A   8U-G-04 Septoski   
  09/16/2019 6:30 PM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-04 Goodwin   
A   Matt. - 2   
  09/17/2019 5:30 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-03 Radford   
A   10U-G-05 Klee   
  09/17/2019 5:45 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-07 Rick   
A   10U-G-01 Peek   
  09/17/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-3 H   8U-B-10 Werner   
A   8U-B-06 Searles   
  09/17/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-1 H   6U-B-10 Vieira   
A   6U-B-06 Hawkins   
  09/17/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-2 H   6U-B-07 Mwenya   
A   6U-B-09 Schmidke   
  09/17/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-3 H   6U-B-08 Szatkowski   
A   6U-B-01 Pastrick   
  09/17/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-4 H   6U-B-05 Bernick   
A   6U-B-04 Bonds   
  09/17/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-5 H   6U-B-02 Rush   
A   6U-B-03 Murawski   
  09/17/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-05 Lattak   
A   8U-B-04 Ramsey   
  09/18/2019 5:30 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-04 MacKay   
A   10U-B-07 Slayback   
  09/18/2019 5:30 PM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-02 Crawford   
A   12U-B-01 Dobson   
  09/18/2019 5:45 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-02 Haumersen   
A   10U-B-05 Holleman   
  09/18/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-07 Danneffel   
A   8U-G-09 Schilling   
  09/18/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-08 Roche   
A   8U-G-01 Engeln   
  09/18/2019 6:00 PM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-02 Goveia   
A   8U-G-03 Hess   
  09/19/2019 5:30 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-04 Snyder   
A   10U-G-02 Goveia   
  09/19/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-08 Antonelli   
A   8U-B-01 Jimenez   
  09/19/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-4 H   5U-B-04 Lattak   
A   5U-B-06   
  09/19/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-5 H   5U-B-05 Schmitt   
A   5U-B-02   
  09/19/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-6 H   5U-B-01 Snyder   
A   5U-B-03 Hartsell   
  09/19/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-1 H   5U-G-04 Kittrell   
A   5U-G-06 VanDeWege   
  09/19/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-2 H   5U-G-05 Schilling   
A   5U-G-02 Engeln   
  09/19/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-3 H   5U-G-01 Krauss   
A   5U-G-03 Lieberman   
  09/19/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-07 Rush   
A   8U-B-09 Caniff   
  09/19/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-3 H   8U-B-02 Rood   
A   8U-B-03 Zwiller   
  09/19/2019 6:30 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-06 Tenbarge   
A   Paw Paw - 3   
  09/20/2019 6:00 PM 12U - Girls Portage H   Portage   
A   12U-G-02 Goodwin   
  09/20/2019 6:00 PM 12U - Girls Portage H   Portage   
A   12U-G-03 Russell   
  09/21/2019 9:00 AM 10U - Boys South Haven H   South Haven   
A   10U-B-06 Celik   
  09/21/2019 9:00 AM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-04 Snyder   
A   10U-G-07 Rick   
  09/21/2019 9:00 AM 14U Coed U14-1 H   14U-C-01 Gonzalez   
A   Three Rivers   
  09/21/2019 9:00 AM 16/19U Coed Paw Paw H   Paw Paw   
A   16/19U-C-01 Walker   
  09/21/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-1 H   6U-G-04 Jasheway   
A   6U-G-05 Antonelli   
  09/21/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-2 H   6U-G-01 VanDeWege   
A   6U-G-07 Tigelaar   
  09/21/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-5 H   6U-G-08 Storm   
A   6U-G-03 Robles   
  09/21/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-6 H   6U-G-02 Gano   
A   6U-G-06 Kietzerow   
  09/21/2019 9:30 AM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-04 Ramsey   
A   8U-B-09 Caniff   
  09/21/2019 10:00 AM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-07 Rush   
A   8U-B-06 Searles   
  09/21/2019 10:30 AM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-03 Hooker   
A   10U-B-05 Holleman   
  09/21/2019 10:30 AM 16/19U Coed U14-2 H   16/19U-C-02 Jaramillo   
A   Three Rivers   
  09/21/2019 10:45 AM 12U - Girls Paw Paw H   Paw Paw   
A   12U-G-01 Kurth   
  09/21/2019 11:00 AM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-01 Peek   
A   10U-G-06 Tenbarge   
  09/21/2019 11:00 AM 12U - Boys Marcellus H   Marcellus   
A   12U-B-02 Crawford   
  09/21/2019 11:00 AM 12U - Girls U12-1 H   12U-G-03 Russell   
A   12U-G-02 Goodwin   
  09/21/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-1 H   6U-B-08 Szatkowski   
A   6U-B-03 Murawski   
  09/21/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-2 H   6U-B-05 Bernick   
A   6U-B-02 Rush   
  09/21/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-3 H   6U-B-04 Bonds   
A   6U-B-09 Schmidke   
  09/21/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-4 H   6U-B-01 Pastrick   
A   6U-B-10 Vieira   
  09/21/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-5 H   6U-B-07 Mwenya   
A   6U-B-06 Hawkins   
  09/21/2019 11:30 AM 8U - Boys U8-3 H   8U-B-05 Lattak   
A   8U-B-02 Rood   
  09/21/2019 12:00 PM 10U - Girls South Haven H   South Haven   
A   10U-G-03 Radford   
  09/21/2019 12:00 PM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-08 Antonelli   
A   8U-B-03 Zwiller   
  09/21/2019 12:00 PM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-01 Jimenez   
A   8U-B-10 Werner   
  09/21/2019 12:30 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-07 Slayback   
A   10U-B-01 Searles   
  09/21/2019 12:30 PM 12U - Boys U12-2 H   12U-B-01 Dobson   
A   Dowagiac   
  09/21/2019 12:30 PM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-08 Roche   
A   8U-G-03 Hess   
  09/21/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-1 H   5U-B-02   
A   5U-B-06   
  09/21/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-2 H   5U-B-04 Lattak   
A   5U-B-01 Snyder   
  09/21/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-3 H   5U-B-03 Hartsell   
A   5U-B-05 Schmitt   
  09/21/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-4 H   5U-G-02 Engeln   
A   5U-G-06 VanDeWege   
  09/21/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-5 H   5U-G-04 Kittrell   
A   5U-G-01 Krauss   
  09/21/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-6 H   5U-G-03 Lieberman   
A   5U-G-05 Schilling   
  09/21/2019 1:00 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-02 Goveia   
A   10U-G-05 Klee   
  09/21/2019 1:30 PM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-07 Danneffel   
A   8U-G-06 Jackson   
  09/21/2019 2:00 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-04 MacKay   
A   10U-B-02 Haumersen   
  09/21/2019 2:00 PM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-04 Goodwin   
A   12U-B-03 Searles   
  09/21/2019 2:00 PM 14U Coed U14-1 H   14U-C-02 Jaramillo   
A   Paw Paw   
  09/21/2019 2:00 PM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-01 Engeln   
A   8U-G-10 Krishamurthy   
  09/21/2019 2:30 PM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-04 Septoski   
A   8U-G-09 Schilling   
  09/21/2019 3:00 PM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-05 Kittrell   
A   8U-G-02 Goveia   
  09/23/2019 5:30 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-07 Slayback   
A   10U-B-03 Hooker   
  09/23/2019 5:30 PM 12U - Boys U12-2 H   12U-B-02 Crawford   
A   12U-B-03 Searles   
  09/23/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-07 Danneffel   
A   8U-G-04 Septoski   
  09/23/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-03 Hess   
A   8U-G-10 Krishamurthy   
  09/23/2019 6:00 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-04 MacKay   
A   Colma -2   
  09/23/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-1 H   6U-G-02 Gano   
A   6U-G-07 Tigelaar   
  09/23/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-2 H   6U-G-04 Jasheway   
A   6U-G-08 Storm   
  09/23/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-3 H   6U-G-06 Kietzerow   
A   6U-G-01 VanDeWege   
  09/23/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-4 H   6U-G-05 Antonelli   
A   6U-G-03 Robles   
  09/23/2019 6:00 PM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-05 Kittrell   
A   8U-G-08 Roche   
  09/24/2019 5:30 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-05 Klee   
A   10U-G-01 Peek   
  09/24/2019 5:45 PM 16/19U Coed U14-2 H   16/19U-C-02 Jaramillo   
A   16/19U-C-01 Walker   
  09/24/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-06 Searles   
A   8U-B-01 Jimenez   
  09/24/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-1 H   6U-B-07 Mwenya   
A   6U-B-04 Bonds   
  09/24/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-2 H   6U-B-06 Hawkins   
A   6U-B-01 Pastrick   
  09/24/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-3 H   6U-B-03 Murawski   
A   6U-B-10 Vieira   
  09/24/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-4 H   6U-B-02 Rush   
A   6U-B-09 Schmidke   
  09/24/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-5 H   6U-B-05 Bernick   
A   6U-B-08 Szatkowski   
  09/24/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-05 Lattak   
A   8U-B-08 Antonelli   
  09/24/2019 6:30 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-04 Snyder   
A   Paw Paw - 1   
  09/25/2019 5:30 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-02 Haumersen   
A   10U-B-06 Celik   
  09/25/2019 5:45 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-05 Holleman   
A   10U-B-01 Searles   
  09/25/2019 5:45 PM 14U Coed U14-2 H   14U-C-02 Jaramillo   
A   14U-C-01 Gonzalez   
  09/25/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-06 Jackson   
A   8U-G-01 Engeln   
  09/25/2019 6:00 PM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-02 Goveia   
A   8U-G-09 Schilling   
  09/26/2019 5:30 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-02 Goveia   
A   10U-G-06 Tenbarge   
  09/26/2019 5:30 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-07 Rick   
A   10U-G-03 Radford   
  09/26/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-07 Rush   
A   8U-B-04 Ramsey   
  09/26/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-03 Zwiller   
A   8U-B-10 Werner   
  09/26/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-4 H   5U-B-02   
A   5U-B-04 Lattak   
  09/26/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-5 H   5U-B-06   
A   5U-B-03 Hartsell   
  09/26/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-6 H   5U-B-01 Snyder   
A   5U-B-05 Schmitt   
  09/26/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-1 H   5U-G-02 Engeln   
A   5U-G-04 Kittrell   
  09/26/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-2 H   5U-G-06 VanDeWege   
A   5U-G-03 Lieberman   
  09/26/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-3 H   5U-G-01 Krauss   
A   5U-G-05 Schilling   
  09/26/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-3 H   8U-B-02 Rood   
A   8U-B-09 Caniff   
  09/27/2019 6:00 PM 12U - Girls Portage H   Portage   
A   12U-G-01 Kurth   
  09/28/2019 9:00 AM 10U - Boys Coloma H   Coloma -2   
A   10U-B-03 Hooker   
  09/28/2019 9:00 AM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-06 Celik   
A   Coloma -1   
  09/28/2019 9:00 AM 14U Coed Paw Paw H   Paw Paw   
A   14U-C-01 Gonzalez   
  09/28/2019 9:00 AM 14U Coed U14-1 H   14U-C-02 Jaramillo   
A   Dowagiac   
  09/28/2019 9:00 AM 8U - Boys U8-3 H   8U-B-03 Zwiller   
A   8U-B-04 Ramsey   
  09/28/2019 9:00 AM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-05 Lattak   
A   8U-B-06 Searles   
  09/28/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-5 H   6U-G-07 Tigelaar   
A   6U-G-03 Robles   
  09/28/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-6 H   6U-G-08 Storm   
A   6U-G-06 Kietzerow   
  09/28/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-3 H   6U-G-02 Gano   
A   6U-G-05 Antonelli   
  09/28/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-4 H   6U-G-01 VanDeWege   
A   6U-G-04 Jasheway   
  09/28/2019 10:00 AM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-01 Jimenez   
A   8U-B-02 Rood   
  09/28/2019 10:30 AM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-02 Goveia   
A   10U-G-07 Rick   
  09/28/2019 10:45 AM 12U - Boys Paw Paw H   paw paw-1   
A   12U-B-02 Crawford   
  09/28/2019 10:45 AM 12U - Girls Paw Paw H   Paw Paw   
A   12U-G-02 Goodwin   
  09/28/2019 11:00 AM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-02 Haumersen   
A   10U-B-07 Slayback   
  09/28/2019 11:00 AM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-03 Searles   
A   Paw Paw -2   
  09/28/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-1 H   6U-B-01 Pastrick   
A   6U-B-02 Rush   
  09/28/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-2 H   6U-B-03 Murawski   
A   6U-B-04 Bonds   
  09/28/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-3 H   6U-B-05 Bernick   
A   6U-B-06 Hawkins   
  09/28/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-4 H   6U-B-07 Mwenya   
A   6U-B-08 Szatkowski   
  09/28/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-5 H   6U-B-09 Schmidke   
A   6U-B-10 Vieira   
  09/28/2019 11:30 AM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-05 Kittrell   
A   8U-G-06 Jackson   
  09/28/2019 12:00 PM 10U - Boys Paw Paw H   Paw Paw - 2   
A   10U-B-05 Holleman   
  09/28/2019 12:00 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-06 Tenbarge   
A   10U-G-03 Radford   
  09/28/2019 12:00 PM 10U - Girls Paw Paw H   Paw Paw - 1   
A   10U-G-05 Klee   
  09/28/2019 12:30 PM 12U - Girls U12-2 H   12U-G-01 Kurth   
A   12U-G-03 Russell   
  09/28/2019 12:30 PM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-09 Caniff   
A   8U-B-10 Werner   
  09/28/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-1 H   5U-B-06   
A   5U-B-01 Snyder   
  09/28/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-2 H   5U-B-05 Schmitt   
A   5U-B-04 Lattak   
  09/28/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-3 H   5U-B-02   
A   5U-B-03 Hartsell   
  09/28/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-4 H   5U-G-06 VanDeWege   
A   5U-G-01 Krauss   
  09/28/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-5 H   5U-G-05 Schilling   
A   5U-G-04 Kittrell   
  09/28/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-6 H   5U-G-02 Engeln   
A   5U-G-03 Lieberman   
  09/28/2019 1:00 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-01 Searles   
A   10U-B-04 MacKay   
  09/28/2019 1:30 PM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-07 Danneffel   
A   8U-G-08 Roche   
  09/28/2019 2:00 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-01 Peek   
A   10U-G-04 Snyder   
  09/28/2019 2:00 PM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-04 Goodwin   
A   12U-B-01 Dobson   
  09/28/2019 2:00 PM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-01 Engeln   
A   8U-G-02 Goveia   
  09/28/2019 2:30 PM 16/19U Coed U14-1 H   16/19U-C-02 Jaramillo   
A   Paw Paw   
  09/28/2019 2:30 PM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-09 Schilling   
A   8U-G-10 Krishamurthy   
  09/28/2019 3:00 PM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-07 Rush   
A   8U-B-08 Antonelli   
  09/30/2019 5:30 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-03 Hooker   
A   10U-B-01 Searles   
  09/30/2019 5:30 PM 12U - Boys U12-2 H   12U-B-04 Goodwin   
A   12U-B-02 Crawford   
  09/30/2019 5:45 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-06 Celik   
A   10U-B-04 MacKay   
  09/30/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-06 Jackson   
A   8U-G-08 Roche   
  09/30/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-10 Krishamurthy   
A   8U-G-05 Kittrell   
  09/30/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-1 H   6U-G-02 Gano   
A   6U-G-08 Storm   
  09/30/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-2 H   6U-G-03 Robles   
A   6U-G-01 VanDeWege   
  09/30/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-5 H   6U-G-07 Tigelaar   
A   6U-G-04 Jasheway   
  09/30/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-6 H   6U-G-05 Antonelli   
A   6U-G-06 Kietzerow   
  09/30/2019 6:00 PM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-03 Hess   
A   8U-G-07 Danneffel   
  10/01/2019 5:30 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-03 Radford   
A   10U-G-01 Peek   
  10/01/2019 5:45 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-07 Rick   
A   10U-G-05 Klee   
  10/01/2019 5:45 PM 12U - Girls U12-1 H   12U-G-03 Russell   
A   12U-G-01 Kurth   
  10/01/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-3 H   8U-B-06 Searles   
A   8U-B-08 Antonelli   
  10/01/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-02 Rood   
A   8U-B-04 Ramsey   
  10/01/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-1 H   6U-B-06 Hawkins   
A   6U-B-08 Szatkowski   
  10/01/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-2 H   6U-B-10 Vieira   
A   6U-B-05 Bernick   
  10/01/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-3 H   6U-B-02 Rush   
A   6U-B-04 Bonds   
  10/01/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-4 H   6U-B-09 Schmidke   
A   6U-B-01 Pastrick   
  10/01/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-5 H   6U-B-03 Murawski   
A   6U-B-07 Mwenya   
  10/01/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-10 Werner   
A   8U-B-05 Lattak   
  10/02/2019 5:30 PM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-01 Dobson   
A   12U-B-03 Searles   
  10/02/2019 5:45 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-07 Slayback   
A   10U-B-05 Holleman   
  10/02/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-02 Goveia   
A   8U-G-04 Septoski   
  10/02/2019 6:00 PM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-09 Schilling   
A   8U-G-01 Engeln   
  10/02/2019 6:30 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-02 Haumersen   
A   Paw Paw - 1   
  10/03/2019 5:30 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-06 Tenbarge   
A   10U-G-04 Snyder   
  10/03/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-4 H   5U-B-02   
A   5U-B-01 Snyder   
  10/03/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-5 H   5U-B-04 Lattak   
A   5U-B-03 Hartsell   
  10/03/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-6 H   5U-B-06   
A   5U-B-05 Schmitt   
  10/03/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-1 H   5U-G-02 Engeln   
A   5U-G-01 Krauss   
  10/03/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-2 H   5U-G-04 Kittrell   
A   5U-G-03 Lieberman   
  10/03/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-3 H   5U-G-06 VanDeWege   
A   5U-G-05 Schilling   
  10/03/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-09 Caniff   
A   8U-B-01 Jimenez   
  10/03/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-3 H   8U-B-03 Zwiller   
A   8U-B-07 Rush   
  10/03/2019 6:30 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-02 Goveia   
A   Paw Paw - 2   
  10/05/2019 9:00 AM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-07 Rick   
A   10U-G-06 Tenbarge   
  10/05/2019 9:00 AM 16/19U Coed Portage - field 8 H   Portage - 1   
A   16/19U-C-01 Walker   
  10/05/2019 9:00 AM 16/19U Coed Kalamazoo - field 7 H   Portage   
A   16/19U-C-02 Jaramillo   
  10/05/2019 9:00 AM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-05 Kittrell   
A   8U-G-07 Danneffel   
  10/05/2019 9:00 AM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-10 Krishamurthy   
A   8U-G-02 Goveia   
  10/05/2019 9:30 AM 12U - Boys U12-2 H   12U-B-01 Dobson   
A   12U-B-02 Crawford   
  10/05/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-1 H   6U-G-05 Antonelli   
A   6U-G-07 Tigelaar   
  10/05/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-2 H   6U-G-03 Robles   
A   6U-G-02 Gano   
  10/05/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-3 H   6U-G-06 Kietzerow   
A   6U-G-04 Jasheway   
  10/05/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-4 H   6U-G-08 Storm   
A   6U-G-01 VanDeWege   
  10/05/2019 9:30 AM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-08 Roche   
A   8U-G-04 Septoski   
  10/05/2019 10:00 AM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-01 Engeln   
A   8U-G-03 Hess   
  10/05/2019 10:45 AM 12U - Boys Paw Paw H   paw paw-2   
A   12U-B-03 Searles   
  10/05/2019 10:45 AM 12U - Girls Paw Paw H   Paw Paw   
A   12U-G-03 Russell   
  10/05/2019 11:00 AM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-03 Radford   
A   10U-G-02 Goveia   
  10/05/2019 11:00 AM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-04 Goodwin   
A   paw paw-1   
  10/05/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-1 H   6U-B-05 Bernick   
A   6U-B-07 Mwenya   
  10/05/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-2 H   6U-B-09 Schmidke   
A   6U-B-06 Hawkins   
  10/05/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-3 H   6U-B-01 Pastrick   
A   6U-B-03 Murawski   
  10/05/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-4 H   6U-B-10 Vieira   
A   6U-B-02 Rush   
  10/05/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-5 H   6U-B-08 Szatkowski   
A   6U-B-04 Bonds   
  10/05/2019 11:30 AM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-10 Werner   
A   8U-B-02 Rood   
  10/05/2019 11:30 AM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-09 Schilling   
A   8U-G-06 Jackson   
  10/05/2019 12:00 PM 10U - Boys Paw Paw H   Paw Paw - 2   
A   10U-B-01 Searles   
  10/05/2019 12:00 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-05 Klee   
A   10U-G-04 Snyder   
  10/05/2019 12:00 PM 10U - Girls Paw Paw H   Paw Paw - 2   
A   10U-G-01 Peek   
  10/05/2019 12:00 PM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-01 Jimenez   
A   8U-B-03 Zwiller   
  10/05/2019 12:30 PM 12U - Girls U12-2 H   12U-G-02 Goodwin   
A   12U-G-01 Kurth   
  10/05/2019 12:30 PM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-08 Antonelli   
A   8U-B-04 Ramsey   
  10/05/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-1 H   5U-B-06   
A   5U-B-04 Lattak   
  10/05/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-2 H   5U-B-02   
A   5U-B-05 Schmitt   
  10/05/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-3 H   5U-B-03 Hartsell   
A   5U-B-01 Snyder   
  10/05/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-4 H   5U-G-06 VanDeWege   
A   5U-G-04 Kittrell   
  10/05/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-5 H   5U-G-02 Engeln   
A   5U-G-05 Schilling   
  10/05/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-6 H   5U-G-03 Lieberman   
A   5U-G-01 Krauss   
  10/05/2019 1:00 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-07 Slayback   
A   10U-B-06 Celik   
  10/05/2019 1:00 PM 14U Coed U14-2 H   14U-C-02 Jaramillo   
A   14U-C-01 Gonzalez   
  10/05/2019 2:00 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-03 Hooker   
A   10U-B-02 Haumersen   
  10/05/2019 2:30 PM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-05 Lattak   
A   8U-B-07 Rush   
  10/05/2019 3:00 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-05 Holleman   
A   10U-B-04 MacKay   
  10/05/2019 3:00 PM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-09 Caniff   
A   8U-B-06 Searles   
  10/07/2019 5:30 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-04 MacKay   
A   10U-B-03 Hooker   
  10/07/2019 5:30 PM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-03 Searles   
A   12U-B-02 Crawford   
  10/07/2019 5:30 PM 12U - Boys U12-2 H   12U-B-01 Dobson   
A   12U-B-04 Goodwin   
  10/07/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-04 Septoski   
A   8U-G-10 Krishamurthy   
  10/07/2019 6:00 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-07 Slayback   
A   Coloma - 1   
  10/07/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-5 H   6U-G-02 Gano   
A   6U-G-01 VanDeWege   
  10/07/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-6 H   6U-G-04 Jasheway   
A   6U-G-03 Robles   
  10/07/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-3 H   6U-G-05 Antonelli   
A   6U-G-08 Storm   
  10/07/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-4 H   6U-G-07 Tigelaar   
A   6U-G-06 Kietzerow   
  10/07/2019 6:00 PM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-03 Hess   
A   8U-G-05 Kittrell   
  10/08/2019 5:45 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-06 Tenbarge   
A   10U-G-05 Klee   
  10/08/2019 5:45 PM 12U - Girls U12-2 H   12U-G-02 Goodwin   
A   12U-G-03 Russell   
  10/08/2019 5:45 PM 16/19U Coed U14-2 H   16/19U-C-01 Walker   
A   16/19U-C-02 Jaramillo   
  10/08/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-06 Searles   
A   8U-B-02 Rood   
  10/08/2019 6:00 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-04 Snyder   
A   10U-G-03 Radford   
  10/08/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-1 H   6U-B-04 Bonds   
A   6U-B-10 Vieira   
  10/08/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-2 H   6U-B-01 Pastrick   
A   6U-B-07 Mwenya   
  10/08/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-3 H   6U-B-09 Schmidke   
A   6U-B-08 Szatkowski   
  10/08/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-4 H   6U-B-03 Murawski   
A   6U-B-05 Bernick   
  10/08/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-5 H   6U-B-06 Hawkins   
A   6U-B-02 Rush   
  10/08/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-03 Zwiller   
A   8U-B-05 Lattak   
  10/09/2019 5:30 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-02 Haumersen   
A   10U-B-01 Searles   
  10/09/2019 5:45 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-06 Celik   
A   10U-B-05 Holleman   
  10/09/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-01 Engeln   
A   8U-G-07 Danneffel   
  10/09/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-09 Schilling   
A   8U-G-08 Roche   
  10/09/2019 6:00 PM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-03 Hess   
A   8U-G-04 Septoski   
  10/09/2019 6:00 PM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-06 Jackson   
A   8U-G-02 Goveia   
  10/10/2019 5:30 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-02 Goveia   
A   10U-G-01 Peek   
  10/10/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-04 Ramsey   
A   8U-B-10 Werner   
  10/10/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-01 Jimenez   
A   8U-B-07 Rush   
  10/10/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-4 H   5U-B-06   
A   5U-B-02   
  10/10/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-5 H   5U-B-01 Snyder   
A   5U-B-04 Lattak   
  10/10/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-6 H   5U-B-05 Schmitt   
A   5U-B-03 Hartsell   
  10/10/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-1 H   5U-G-06 VanDeWege   
A   5U-G-02 Engeln   
  10/10/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-2 H   5U-G-01 Krauss   
A   5U-G-04 Kittrell   
  10/10/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-3 H   5U-G-05 Schilling   
A   5U-G-03 Lieberman   
  10/10/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-3 H   8U-B-09 Caniff   
A   8U-B-08 Antonelli   
  10/10/2019 6:15 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-07 Rick   
A   Paw Paw - 3   
  10/12/2019 9:00 AM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-01 Searles   
A   10U-B-07 Slayback   
  10/12/2019 9:00 AM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-02 Crawford   
A   South Haven-2   
  10/12/2019 9:00 AM 14U Coed South Haven H   South Haven   
A   14U-C-01 Gonzalez   
  10/12/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-1 H   6U-G-06 Kietzerow   
A   6U-G-03 Robles   
  10/12/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-2 H   6U-G-08 Storm   
A   6U-G-07 Tigelaar   
  10/12/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-5 H   6U-G-01 VanDeWege   
A   6U-G-05 Antonelli   
  10/12/2019 9:30 AM 6U - Girls U6-6 H   6U-G-02 Gano   
A   6U-G-04 Jasheway   
  10/12/2019 9:30 AM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-04 Septoski   
A   8U-G-06 Jackson   
  10/12/2019 10:00 AM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-03 Hess   
A   8U-G-09 Schilling   
  10/12/2019 10:30 AM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-01 Peek   
A   10U-G-07 Rick   
  10/12/2019 10:30 AM 16/19U Coed Three Rivers H   Three Rivers   
A   16/19U-C-02 Jaramillo   
  10/12/2019 10:45 AM 12U - Boys South Haven H   South Haven-1   
A   12U-B-01 Dobson   
  10/12/2019 11:00 AM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-06 Celik   
A   Paw Paw - 1   
  10/12/2019 11:00 AM 12U - Girls U12-1 H   12U-G-01 Kurth   
A   12U-G-03 Russell   
  10/12/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-1 H   6U-B-03 Murawski   
A   6U-B-09 Schmidke   
  10/12/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-2 H   6U-B-02 Rush   
A   6U-B-08 Szatkowski   
  10/12/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-3 H   6U-B-10 Vieira   
A   6U-B-07 Mwenya   
  10/12/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-4 H   6U-B-04 Bonds   
A   6U-B-06 Hawkins   
  10/12/2019 11:30 AM 6U - Boys U6-5 H   6U-B-01 Pastrick   
A   6U-B-05 Bernick   
  10/12/2019 11:30 AM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-01 Engeln   
A   8U-G-05 Kittrell   
  10/12/2019 12:00 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-05 Klee   
A   10U-G-03 Radford   
  10/12/2019 12:00 PM 10U - Girls Paw Paw H   Paw Paw - 1   
A   10U-G-06 Tenbarge   
  10/12/2019 12:00 PM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-03 Zwiller   
A   8U-B-09 Caniff   
  10/12/2019 12:00 PM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-02 Goveia   
A   8U-G-08 Roche   
  10/12/2019 12:30 PM 12U - Girls U12-2 H   12U-G-02 Goodwin   
A   Paw Paw   
  10/12/2019 12:30 PM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-04 Ramsey   
A   8U-B-06 Searles   
  10/12/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-1 H   5U-B-04 Lattak   
A   5U-B-02   
  10/12/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-2 H   5U-B-03 Hartsell   
A   5U-B-06   
  10/12/2019 12:45 PM 5U - Boys U6-3 H   5U-B-05 Schmitt   
A   5U-B-01 Snyder   
  10/12/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-4 H   5U-G-04 Kittrell   
A   5U-G-02 Engeln   
  10/12/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-5 H   5U-G-03 Lieberman   
A   5U-G-06 VanDeWege   
  10/12/2019 12:45 PM 5U - Girls U6-6 H   5U-G-05 Schilling   
A   5U-G-01 Krauss   
  10/12/2019 1:00 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-05 Holleman   
A   10U-B-03 Hooker   
  10/12/2019 1:30 PM 8U - Boys U8-3 H   8U-B-02 Rood   
A   8U-B-08 Antonelli   
  10/12/2019 2:00 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-02 Goveia   
A   10U-G-04 Snyder   
  10/12/2019 2:00 PM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-03 Searles   
A   12U-B-04 Goodwin   
  10/12/2019 2:00 PM 14U Coed Three Rivers H   Three Rivers   
A   14U-C-02 Jaramillo   
  10/12/2019 2:00 PM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-10 Werner   
A   8U-B-07 Rush   
  10/12/2019 2:30 PM 16/19U Coed U14-1 H   16/19U-C-01 Walker   
A   Paw Paw   
  10/12/2019 2:30 PM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-01 Jimenez   
A   8U-B-05 Lattak   
  10/12/2019 3:00 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-02 Haumersen   
A   10U-B-04 MacKay   
  10/14/2019 5:30 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-07 Slayback   
A   10U-B-04 MacKay   
  10/14/2019 5:30 PM 12U - Boys U12-2 H   12U-B-03 Searles   
A   12U-B-01 Dobson   
  10/14/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-10 Krishamurthy   
A   8U-G-08 Roche   
  10/14/2019 6:00 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-03 Hooker   
A   Coloma - 2   
  10/14/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-1 H   6U-G-05 Antonelli   
A   6U-G-04 Jasheway   
  10/14/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-2 H   6U-G-07 Tigelaar   
A   6U-G-01 VanDeWege   
  10/14/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-3 H   6U-G-03 Robles   
A   6U-G-08 Storm   
  10/14/2019 6:00 PM 6U - Girls U6-4 H   6U-G-06 Kietzerow   
A   6U-G-02 Gano   
  10/14/2019 6:00 PM 8U - Girls U8-2 H   8U-G-03 Hess   
A   8U-G-06 Jackson   
  10/15/2019 5:30 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-06 Tenbarge   
A   10U-G-01 Peek   
  10/15/2019 5:45 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-05 Klee   
A   10U-G-02 Goveia   
  10/15/2019 5:45 PM 12U - Girls U12-1 H   12U-G-02 Goodwin   
A   12U-G-01 Kurth   
  10/15/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-10 Werner   
A   8U-B-08 Antonelli   
  10/15/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-1 H   6U-B-05 Bernick   
A   6U-B-09 Schmidke   
  10/15/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-2 H   6U-B-10 Vieira   
A   6U-B-08 Szatkowski   
  10/15/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-3 H   6U-B-02 Rush   
A   6U-B-07 Mwenya   
  10/15/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-4 H   6U-B-03 Murawski   
A   6U-B-06 Hawkins   
  10/15/2019 6:00 PM 6U - Boys U6-5 H   6U-B-01 Pastrick   
A   6U-B-04 Bonds   
  10/15/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-3 H   8U-B-05 Lattak   
A   8U-B-09 Caniff   
  10/16/2019 5:30 PM 10U - Boys U10-2 H   10U-B-06 Celik   
A   10U-B-01 Searles   
  10/16/2019 5:30 PM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-02 Crawford   
A   12U-B-04 Goodwin   
  10/16/2019 5:45 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-05 Holleman   
A   10U-B-02 Haumersen   
  10/16/2019 5:45 PM 14U Coed U14-2 H   14U-C-01 Gonzalez   
A   14U-C-02 Jaramillo   
  10/16/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-05 Kittrell   
A   8U-G-09 Schilling   
  10/16/2019 5:45 PM 8U - Girls U8-3 H   8U-G-02 Goveia   
A   8U-G-07 Danneffel   
  10/16/2019 6:00 PM 8U - Girls U8-4 H   8U-G-01 Engeln   
A   8U-G-04 Septoski   
  10/17/2019 5:30 PM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-07 Rick   
A   10U-G-04 Snyder   
  10/17/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-1 H   8U-B-02 Rood   
A   8U-B-07 Rush   
  10/17/2019 5:45 PM 8U - Boys U8-2 H   8U-B-03 Zwiller   
A   8U-B-06 Searles   
  10/17/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-4 H   5U-B-01 Snyder   
A   5U-B-06   
  10/17/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-5 H   5U-B-04 Lattak   
A   5U-B-05 Schmitt   
  10/17/2019 6:00 PM 5U - Boys U6-6 H   5U-B-03 Hartsell   
A   5U-B-02   
  10/17/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-1 H   5U-G-01 Krauss   
A   5U-G-06 VanDeWege   
  10/17/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-2 H   5U-G-04 Kittrell   
A   5U-G-05 Schilling   
  10/17/2019 6:00 PM 5U - Girls U6-3 H   5U-G-03 Lieberman   
A   5U-G-02 Engeln   
  10/17/2019 6:00 PM 8U - Boys U8-4 H   8U-B-01 Jimenez   
A   8U-B-04 Ramsey   
  10/17/2019 6:15 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-03 Radford   
A   Paw Paw - 1   
  10/19/2019 9:00 AM 12U - Girls U12-1 H   12U-G-01 Kurth   
A   Paw Paw   
  10/19/2019 9:00 AM 12U - Girls U12-2 H   12U-G-02 Goodwin   
A   12U-G-03 Russell   
  10/19/2019 9:00 AM 14U Coed Dowagiac H   Dowagiac   
A   14U-C-01 Gonzalez   
  10/19/2019 9:00 AM 14U Coed U14-2 H   14U-C-02 Jaramillo   
A   South Haven   
  10/19/2019 9:00 AM 8U - Girls U8-1 H   8U-G-10 Krishamurthy   
A   8U-G-07 Danneffel   
  10/19/2019 10:30 AM 10U - Girls U10-2 H   10U-G-02 Goveia   
A   10U-G-01 Peek   
  10/19/2019 11:00 AM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-03 Hooker   
A   10U-B-04 MacKay   
  10/19/2019 11:00 AM 12U - Boys U12-1 H   12U-B-01 Dobson   
A   12U-B-02 Crawford   
  10/19/2019 12:00 PM 10U - Girls Paw Paw H   Paw Paw - 2   
A   10U-G-06 Tenbarge   
  10/19/2019 12:30 PM 10U - Boys U10-1 H   10U-B-06 Celik   
A   10U-B-05 Holleman   
  10/19/2019 12:30 PM 10U - Girls U10-1 H   10U-G-03 Radford   
A   WINNER -07 VS. -04   
  10/19/2019 1:30 PM 16/19U Coed Paw Paw H   Paw Paw   
A   16/19U-C-02 Jaramillo   
  10/19/2019 2:00 PM 12U - Girls U12-1 H   Winner -01 vs. Paw Paw   
A   Winner -02 vs. -03   
  10/19/2019 2:00 PM 12U - Girls U12-2 H   Consolation -01 vs. Paw Paw   
A   Consolation -02 vs. -03   
  10/21/2019 5:30 PM 10U - Boys U10-1 H   WINNER 10/19 11:00 AM   
A   WINNER 10/19 12:30 PM   
  10/22/2019 5:30 PM 10U - Girls U10-1 H   WINNER 10/19 12:30   
A   WINNER 10/19 1:30   
Legal Stuff    Admin Login     Developed By